YoYo - parę pytań

Mam forum na YoYo i w php by przemo.

Czemu nie mam automatycznego logowania jak jest wszystko poustawiane na bez ograniczeń i zaznaczone żeby logowało mnie automatycznie.

W jakich plikach znajdują się przyciski “Pomógł” lub “Ignoruj” bO nie pasują do stylu forum i chce je zamienić.

Jeżeli masz w ustawieniach automatyczne logowane ZE SPRAWDZANIEM IP, to osoby z dynamicznym (zmiennym) IP, mogą mieć problemy z automatyką. Wyłącz opcję ze sprawdzaniem IP, lub włącz ją tylko dla moderatorów i adminów dla bezpieczeństwa

A co zrobić żeby zablokować przez użytkowników wysyłanie plików na server, np avatary żeby było można ustawić tylko z zewnętrznych załączników.

Czemu jak zamieniłem stare przyciski na nowe dalej mam stare? :confused: Wrzuciłem je w formacie .gif i wszystko sie ładnie zamieniło :confused:

Przyciski zmieniłeś w innym stylu.

Aż taki głupi to ja nie jestem :roll: Zmieniłem w dobrym stylu na 100%!

Najwidoczniej nie. Jeśli by były w dobrym stylu to by się zmieniły.

Albo przeglądarka zapisała poprzednie na dysku i teraz wyświetla nadal stare. Wyczyść cache przeglądarki, może pomoże.

Właśnie tak zrobiłem i juz działa

A co zrobić żeby zablokować przez użytkowników wysyłanie plików na server, np avatary żeby było można ustawić tylko z zewnętrznych załączników.

Przecież wszystko masz w ustawieniach! Poszukaj dokładnie w PA! Tam jest wszystko!

c445e2f3d9a70b50m.jpg

Tak mam ustawione i gdy daje odnośnik do zewnętrznego emblematu pokazuje mi - “nie można połączyć z podanym przez ciebie adresem” :evil: