YoYo.pl - najgorszy darmowy hosting w Polsce

Nie wiem, czy tylko ja mam takie zdanie czy jakaś grupka osób, ale ostatnio trudno wysłać plik o wielkości 1 bajta, a jeżeli już wyśle to zrywa połączenie i pisze, że wykorzystałem już 2 sloty FTP. Przeszedłem na YoYo.pl chwilowo z przyczyn technicznych ale po dosłownie chwili miałem dość.

:snipersmile: Bardzo nie polecam hostingu YoYo.pl

Mi też te ich ftp sie nie podoba . Zawsze mnie rozłącza i nie moge sie spowrotem zalogowac .

Skoro tak Ci się niepodoba stwórz własny napewno to jest banalne, i udostępnisz nam go za darmoche, a twoją nagrodą będzie satysfakcja. Niezłe wynagrodzenie

Witam.Posiadam trzy strony na wyżej wymienionym i nie narzekam,wszystko chodzi jak trzeba.POZDRO

Porchekarera , proszę, powstrzymuj się od takich zdań :slight_smile:

model12 , trafiłeś na zdrowy serwer :stuck_out_tongue:

U mnie jest podobnie, poza tym Animologic , jeśli Ci ten serwer nie odpowiada to poszukaj innego który Ci będzie odpowiadał a nie żalisz się że nie chodzi tak jak powinno.

Każdy szukający serwera dla siebie tak czy siak sprawdzi ten hosting.

Jarek_OSW , mnie tylko kuje (nie boli) dlaczego niektórzy mówią, że YoYo.pl jest takie git i w ogóle, a ja mam takie zakichane szczęście, że nie działa. I to też na moich 4 stronach.

Zazwyczaj siedzę na Xon.pl ale z powodów czysto technicznych (509 Przekroczenie transferu), musiałem się przenieść na kilka dni na YoYo.pl

Ja też mam strone na nim i jest git :slight_smile:

Animologic , załóż nowe konto, może po tym problemy przestaną się pojawiać. Dla mnie yoyo.pl jest o tyle dobry, że jak na moje potrzeby (light - opcja bez reklam) jest wystarczająco dobra. Osobiście nigdy się nie spotkałem z problemem taki jak twój. Może spróbuj użyć innego klienta FTP.

Używam FireFTP, przedtem używałem Total Commandera a nawet Windows’owego Explorera

Szkoda gadać, cały czas też rozłącza, muli się itp (uptime 0%). Ale czego się spodziewać po darmowym hostingu. :wink:

Polecam zamiast YoYo -> www.jatsu.pl

Pluszak , szczerzę wątpię że masz stronę po tym co wypisujesz na forum .

To z 2 slotami to znaczy że komputer korzysta już 1 na 1 możliwy , spróbuj po tym resetnąć kompa

Na Yoyo miałem 2 strony, jedna śmigała elegancko, tak od strony przeglądającego, jak i od strony technicznej. Z kolejną było już tylko gorzej: nie ładowało plików na ftp (używałem TC, File-Zilla, MC, Nautilusa-oba z pingwina, Explolatora z windy…) i nic nie działało, nie logował nie na baze danych (właściwie nie wiem po co mi to było, ale się nie logowało, pomimo dobrych passów).

Na yoyo to loteria: albo działa, albo nie działa :slight_smile: