Yoyo.pl problem z podstronami


(Porchekarera) #1

Witam.

Mój problem polega na tym, że stworzyłem forum phpBB 3.02 coś takiego :stuck_out_tongue_winking_eye: na yoyo.pl.

Stworzyłem sobie działy Counter Strike 1.6 i poddziały. I te poddziały są w tych jakby działach, nie są wiświetlane na głównej stronie ale dopiero jak wejde do działu, ale ja tak nie chcę ma być tak jak np. to żadna reklama http://www.callofduty2.pun.pl/viewforum.php?id=47

I jak to mam zmienić??

Link do strony możecie podejrzeć:

www.cs-playerall.yoyo.pl

PS. proszę admina o niedawanie ostrzeżenia ponieważ linki podałem w ramach pomocy.


(Krzkaczor) #2

Heh jest tak samo u Ciebie i na tej stronie CoDa. Jak wejdziesz w dane forum to i Tobie i im sie wyświetlają subfora. Tu masz glowna stronę CoDa:

http://www.callofduty2.pun.pl/forums.php

A tu swoja:

http://www.cs-playerall.yoyo.pl/

i dopiero jak klikniesz w jakis forum to sie wyświetlają subfora :roll:


(przemek7525) #3

Edytujesz działy, które mają być tymi poddziałami. W "Ogólne ustawienia działu" ustawiasz "Wymień poddział w opisie działu - rodzica" na Tak. I już jest poddziałem widocznym na stronie głównej :wink:.


(Porchekarera) #4

A znasz dokładną lokalizacje bo już niemoge znaleźć....

Dobra udało się ale nadal jest tak samo.


(przemek7525) #5

Panel Admina -> Działy -> Wybierasz kategorię (w Twoim przypadku Dział) -> Wybierasz forum (w Twoim przypadku jest to Counter Strike 1.6) -> Wybierasz forum, które ma być poddziałem (np. Instalacja gry i podstawy) -> Klikasz na to zielone coś (nie wiem jak to nazwać :wink:) ->W "Ogólne ustawienia działu" ustawiasz "Wymień poddział w opisie działu - rodzica" na Tak. I tak robisz ze wszystkimi pozostałymi :wink:.


(Porchekarera) #6

Dobra mam thx nie dokładnie co chciałem ale wielkie thx, i pytanie jeśli wrzuce styl do sziału style to będe mógł odrazu zmienić??