YT przez smartmovie

witam czy na nokii e51 youtube.com można oglądać przez smartmovie? real player działa lecz boczny przycisk zciszania mi nie działa a w smartmovie można kierować dźwiękiem za pomocą strzałek.Proszę o szybką odp :smiley:

Wiem że na E51 można oglądać filmy przez aplikację YouTube preinstalowaną lub ściągniętą z m.google.com.

ale ja mogę oglądać filmy z yt tylko nie mogę kierować dźwiękiem (ściszać) bo mi klawisz boczny nie działa i szukam programu w którym za np pomocą strzałek będzie można kierować głosem

Dodane 29.10.2011 (So) 21:03

pomoże ktoś ?

Dodane 29.10.2011 (So) 23:06

ref

mobitubia jest na symbiany i służy do przeglądania YT, jak się reguluje głośnością, nie mam pojęcia, ale sprawdź :wink:

mobitubia dokładnie o to mi chodziło względem regulowania dźwiękiem (strzałki) lecz najnowsza wersja nie odtwarza żadmego pliku (file not found.Please try again)=/

Dodane 30.10.2011 (N) 16:27

ref

sprawdzałeś może przeglądarkę SkyFire?

to przeglądarka internetowa z obsługą flasha, YT o ile wiem śmiga na niej, a przynajmniej kiedyś nie było żadnych problemów

swoją drogą, to był program, dzięki któremu można było zmapować przyciski, np. ten niedziałający podmieniasz za coś nieużywanego, np. ołówek czy coś tędy, MagicKey się to nazywało i głównie służyło do tego, żeby zmapować multimedialne klawisze, żeby można było wygodnie grać na platformie n-gage 2.0

ok magick Key pomógł :smiley: