Z 512Kb/s na 2048Kb/s PoMoCy TP mówi że to nie możliwe, ale?


(Tomonek Myszka) #1

Witam!

Rok temu 15.04.08 dodałem do swojej Neostrady (która sie kończy 23.09.08r.) videostarde z live box, Pani z TP przy okienku powiedziała mi, że w każdej chwili mogę zwiększyć szybkość internetu. (internet pozostaje na 1 rok, a videostarada na 2 lata)

Niedawno otrzymałem telefon, "Czy chce zwiększyć szybkość internetu do 1Mb/s", chwilowo nie miałem czasu więc poprosiłem asystentkę TP, aby przełożyła rozmowę z 12.04.09 na 15.04.09r. ale do tej pory sie nie odezwała.

Więc poszedłem do TP, a oni mi mówią, że mogę zmienić szybkość internetu jedynie od 90 dni od końca umowy. Ale Internet się skończył już 8 miesięcy temu.

Musi być jakiś haczyk by móc zwiększyć szybkość netka minimum do 1Mb/s (w planach miałem 2Mb/s)

Pozdrawiam!!


(Anonymous Dreams) #2

Cudem się wyzwoliłem od Neostrady. Nigdy więcej.

Haczyki są w każdym zdaniu oferty. A ceny jedne z najwyższych na rynku.


(Jimek) #3

Co racja to racja, jak tylko masz możliwość, bierz coś innego.


(Filip Adamuss) #4

Witam,

Troche chaotycznie napisałeś posta ale z tego co wywnioskowałem podpisałes aneks w 2008 na 1 rok neostrade, i 2 lata videostrade, i ten aneks wszedł w życie, po wygasnieciu strarej umowy, tj. 23.09.08 tak więc jestes związany do 23.09.09, czyli teoretycznie możesz zwiekszyć prędkość, 23.06.09 ( te 90 dni), wiąże się to z podpisaniem kolejnego aneksu. Gdyby sie internet "skończył" 8 miesięcy temu, to miał byś umowe na czas nie określony za który płaci się dużo większe pieniądze ale w tedy mozesz w kazdym momencie podpisać aneks, zwiekszając prędkośc bądź zrezygnować z usług.

Pozdrawiam.


(Tomonek Myszka) #5

dzięki wszystkim, ale poczekam do końca umowy videostardy i zerwę ją, następnie przejdę na innego producenta netka