Z AVI na DVD + napisy


(BoMbelaZ^) #1

Umnie ktos plik avi przekonwertowac na DVD + napisy do tego ?? Moglibyscie podac mi programy ktore to dobrze robia i pokierowac mnie co mam robic od poczatku do konca? Dla pomocnika daje plusik, prosze was bardzo bo dla mnie to bardzo wazne pzdr.


(Bartekn77) #2

Już nie ma pochwał :wink:

W NeroVision Express można robić DVD z plików AVI tylko nie pamiętam czy można dodawać napisy.


(taki jeden) #3

Jeśli nie używa się najnowszej wersji to można dodać napisy filtrem ffdshow (z najnowszą wersją ten trick juz nie działa).

Ja polecam sposób DVD2SVCD + Cinema Craft Encoder(komercyjny) Dokładne opisy znajdziesz na http://www.divx.howto.pl (stronka chwilowo nie działa)


(system) #4

też chciałbym tak zrobić. mam filmy w *.avi a chce je mieć na DVD. mam jeden film 2 płytowy i do każdej płytki napisy. Jakis SOFTEM można łączyć, aby napisy działały poprawnie (jest możliwość łączenia filmów, ale co z napisami - nie przesunął się, co zrobić aby do tego nie dopuścić? .?


(wieszak) #5

Wystarczy poszukać na forum :wink:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=


(Filifera) #6

Przyznam szczerze , że umieszczam ten link po raz "enty" , kiedyś dość dokładnie opisałem proces konwertowania plików avi i dodawania napisów.

Polecam zagłębić się w lekturę tego co napisałem......

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

aha, dla wyjaśnienia ...w razie pytań do mnie nie zadawajcie mi pytania

" czy masz ten program..."...tak mam , ale jest bardzo dużo odnośników w sieci do szybkich serwerków, z których wszystkie potrzebne pliki można pociągnąc za jeden klik-klak....

pozdrawiam.


(BoMbelaZ^) #7

Panowie a gdy film mam na dwoch CD to jak scalic aby bylo jedno, bo dwoch cd to conversji w WinAvi Video Converter nie wrzuce, bo chce jeszcze napisy wklejic... To jak to scalic hę?

Złączono Posta : 29.01.2006 (Nie) 14:02

Ok scalilem.