Z czarnym obrazem

Witam. Mam problem z moim komputerem, gdy gram w Warcrafta 3 FT to po okolo 1 h pojawia sie czarny obraz i slysze tylko muzyke. Moge wyjsc tylko do pulpitu ale inne gry juz nie dzialaja(nie wlaczaja sie). Pomaga restart ale odrazu po restarcie warcraft zacina juz po 10 minutach. Ale jak np gram w America’s Army to gra nie zacina tylko co jakis czas pojawia sie w rogu albo gdzie indziej takie dziwne ksztalty lub kreski, artefakt to sie chyba nazywa.Lecz po wiekszym czasie, kolo 1h tez sie zacina. Więc moje pytanie , co obstawiacie ?? Z poczatku myslalem ze sie cos przegrzewa ale przy stresie procesor ma 46 stopni c plyta glowna 40 sstopni c a karta graf 50. Prosze o pomoc i z gory dzieki.

(edit) format na pewno nie pomaga bo 2 razy formatowany dysk

Cytat:

Typ procesora AMD Athlon XP, 2083 MHz (12.5 x 167) 2600+

Nazwa płyty głównej MSI K7N2 Delta-ILSR (MS-6570G) (5 PCI, 1 AGP, 1 ACR, 3 DDR DIMM, Audio, LAN, IEEE-1394)

Pamięć fizyczna 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 6600 (256 MB)

Dysk fizyczny Promise 1+0 Stripe/RAID0 SCSI Disk Device (114 GB)

Ewidentnie jest coś nie tak z kartą graficzną. Programy pokazują ci nagrzanie rdzenia karty a mi sie wydaje że problem tkwi w pamięciach karty, jedna kości może być uszkodzona co sypie całą karte. Dotknij pamięci palcem jak się stanie ten przypadek że obraz zniknie, jeśli się oparzysz to już jest niebezpiecznie. Kup radiatory i zamontuj na pamięciach, ściągnij radiator z karty i przesmaruj na nowo pastą termoprzewodzącą.

hmm nie grzeje sie nic i wszystko w porządku, aha mam pytanie duże ostatnio moj brat chcial wymienic wiatrak na płycie głównej od chipsetu i widac ze chciał wyrwać caly radiator i prawie odpadl ale go zostawił i zamontowal wiatraczek, czy to może mieć coś wspólnego z tym ?? np jakieś zepsucie pasty itp

edit : chciał go tak wyrwać na sile

Bartkowski

Popraw błędy w postach i używaj polskich znaków,opcja zmień.JNJN

A jak na innych grach/programach komp się zachowuje?

Na innych grach najpierw wywala tekstury takie dziwne a potem cały ekran jest w krzywych teksturach