Z czego wybrać server?

(Porchekarera) #1

Witam.

Przymieżam się do zakupu servera do gry Counter Strike 1.6 zresztą chyba każdy zna tą gre. Server prywatny 16 slotów, na dniach zamierzam dokonać przelewu, ale nie wiem gdzie będzie tanio a dobrze. Pukawka odpada częste problemy z serverem i spore pingi. Zastanawiałem się nad shooters pingi niskie wszystko ok ponieważ gram na pewnym serverze i jest on z shooters.pl

Whiterabbit czy jak to jest odpada, zaś ze względu na spore ceny. Słyszałem również dobre opinie o gamesnet. Na server chcę wydać max 70zł.

(Aras82 82) #2

Piszesz o serwerach z górnej polki, po co ci 16 slotów prywatnych ?? za 50 zł będziesz miał serwer publiczny i tez o dobrych parametrach polecam ci z wilanu.Możesz sprawdzić u mnie na stronie jak się sprawują serwery bo sam wykupuje u nich.

(Porchekarera) #3

Server będzie taki szkolny. Dużo osób z mojej szkoły gra w CS-a. Prywatny ano dlatego, że sloty prywatne są dużooo tańsze, teraz np. patrzałem na oferte promocyjną i za server 18 slotów na 30 dni 54 zł.

A żeby nie było server będzie przerabiany na ns. Ponieważ tylko ja i może 2 inne osoby mają steama....

(Aras82 82) #4

Wiec tak jak ci napisałem gry.wilan.pl z możliwością przerobienia w swoim zakresie na 2 protokoły .Slot publiczny 3 zł wiec 20x 3 +60 zł wiec to będzie dobry rozwiązaniem serwer oczywiście publiczny.Przed zakupem napisz maila z zapytaniem czy jest możliwość szybkiego uruchomienia serwera z tego co ja wiem maja około 170 serwerów postawionych i jest spory popyt na te serwery za ta cenę oraz jakością.Pozdrawiam.

(Porchekarera) #5

A możesz powiedzieć orientacyjnie jakie są pingi.

Razi mnie na wilanie troche ten layout strony i ogólnie zagmatwana administracja nawet nie wiem gdzie podejrzeć zamówienia...

(Krzychuu) #6

GamesNet.pl, Gamepad.pl :slight_smile: To chyba obecnie najlepsze :stuck_out_tongue: