Z *.exe do *.msi - poszukuje programu

Przez wirusa Facebookowego usunął mi się plik “SRSUIx64.msi” który jest własnością SRS Premium Sound Control Panel.

Przy włączaniu komputera wyświeta mi się istalacja, w połowie instalacji wyświetla mi sie komunikat: Funkcja, której próbujesz użyć, znajduje się w niedostępnym zasobie sieciowym. Kliknij przycisk OK, aby spróbować ponownie lub wprowadź alternatywną ścieżkę do folderu zawierającego pakiet “SRSUIx64.msi” w polu poniżej.

Udało mi się znaleźć ten plik, ale w wersji *.exe . Szukam programu, dzięki któremu będę mogła zamenić go na *.msi . Chyba, że ktoś z was poradzi mi coś rozsądniejszeo :slight_smile:

Plik .exe to aplikacja a plik .msi to jedynie plik instalatora windows, nie zamienisz tak pliku .exe w .msi.

Poza tym to że pliki mają takie same lub podobne nazwy to o niczym nie świadczy, często w ten sposób wirusy podszywają się pod programy.

A wracając do problemu to ściągnij program ponownie z neta i ponownie go zainstaluj.