Z ile bym mógł sprzedać ?


(KubixPolska) #1

Witam nie wiem ile mógł by teraz kosztować używany laptop Lenovo G505s który ma mały problem z ładowaniem bo ładuje baterie tylko do 60 % . Jeżeli byście wycenili na ile mniej więcej był by warty laptop bym był bardzo wdzięczny ! Pomożecie ?


(Slodki_malin) #2

150-250.


(KubixPolska) #3

No nie za takie grosze nie sprzedam !

Na allegro sprawne w 100 % chodzą za 1000 zł


(silvver) #4

To napraw i sprzedaj za te 1000 zł.


(bachus) #5

 

No to nie sprzedawaj. 


(Moreprojekty) #6

 

To nie żaden problem tylko funkcja, pozwalająca na wydłużenie żywotności akumulatora gdy laptop długi czas zasilany jest z sieci (Lenovo Energy Management). Działa też po jego wyłączeniu kiedy zostawi się podłączone zasilanie sieciowe. Po wybraniu opcji “maksymalny czas pracy akumulatora”, doładowywany jest do poziomu maksymalnego i po pewnym czasie się uszkadza - w sensie, że trzyma coraz krócej.

 

I właśnie - co to za wycena jeśli nie podałeś innych danych. Nie umiem czytać w myślach i nie mam pojęcia w jakim stanie jest reszta tego ustrojstwa i ile czasu używane. Nawet jak jest to igła, nie licz na więcej niż 700 zł. Takie lipne czasy.


(KubixPolska) #7

 

700 zł może już być i to jest nawet rozsądna cena !

 


(lordjahu) #8

 

Na gwarancji ?

Bez rys, zabrudzeń, wgnieceń, martwych pikseli ?

Uszkodzona bateria to mały pikuś bo można dokupić inną.

 


(KubixPolska) #9

Gwarancja się skończyła i ten problem z baterią. Reszta jest ok !


(szyszek2121) #10

No to jest kolejny już problem przy sprzedaży, nie każdy kupi lapka bez gwarancji ponieważ późniejsza naprawa czy robienie przy nim czegokolwiek będzie kosztowne i pewnie z czasem przerośnie cenę kupna samego komputera. To też wypadałoby napisać w pierwszym poście bo jak mamy cokolwiek wycenić skoro nic o tym nie wiemy…