Z jaką prędkością nagrywać płytę MP3 do auta?

Z jaką prędkościa nagrywać płytę MP3? Kiedyś nagrywałem z największą możliwą, ale takie rozwiązanie nie sprawdziło sie w samochodzie. Piosenka sie powtarzała, przyspieszała, zacinła itp. Kupiłem specjalną płytkę Verbatima audio (3 zł sztuka :slight_smile: ) ale to nie pomogło i mi doradzili żeby wolniej nagrywać, ale ile?

może wina leży po stroni eradia ?

ja nagrywam CD zawsze z max prędkością i nie mam problemów w aucie (pioneer deh 2900mb)

no ale jeśli u ciebie coś nie tak to może nagrywaj 32x lub wolniej :stuck_out_tongue:

weź nagraj nawet w 8x…

a poza tym polecam przeczyścić laser w odtwarzaczu…

Autko ma półtora roku (VW Passat radio VW oryginał) i od początku tak jest, srpóbuje jakieś 8 x albo chociaż 16 x może pomoże :slight_smile:

Koniecznie 8x mam spore doświadczenie z takimi płytami :stuck_out_tongue: Jak za szybko to albo nie czyta w ogóle ale zacina przerywa… Tylko 8x nie wiecej :slight_smile:

…to co koledzy ale jedna uwaga, nie kupuj płyt CD-R Audio tylko zwykłe CD-R (markowe).

Też tak pomyślałem po za tym nie nagrywam normalnie audio ylko MP3ki dzieki za pomoc

Witam!

Wina leży po stronie radia - niestety. Kiedyś trzeba było nagrywać powoli płytki audio, teraz nagrywarki są coraz lepsze i nie ma takich problemów.

Co do nagrywania mp3 na płytę, to już w ogóle nie ma problemów z prędkością, oczywiście, jeżeli się ma dobre radio.

Ja zawsze wypalam w x32 (chyba, że mi się spieszy to x40) i zawsze wszystko jest OK.

Hmm ja płyty z mp3 wypalam tak jak wszystkie inne dane czyli z prędkością 24x jak mi się spieszy to 32x. A normalne płyty audio cd maks 8x. W radiu także co jakiś czas przydało by się wyczyścić laser itp… ;] A apropo płyt to najbardziej niezawodne jak dla mnie są płyty Platinum ;]

jak myśłisz że to wina prędkości to ją zmniejsz :mrgreen:

A zobacz czy jak nagrasz płytę audio to też się wiesza. Może radio nie do końca radzi sobie z mp3.

ja nagrywam z prędkością 1x albo 2x…

najdłużej wystarcza… przy 52x po ok. m-c ciągłego używania płyta jest do śmieci…