Z jakich programów antyspyware'owych korzystacie?

Z jakich programów antyspyware’owych korzystacie?? Drugie pytanie: co polecacie do korzystania dla innych?? Podzielmy to na programyrezydentne i nierezydentne. Mowa tylko i wyłącznie o programach antyspyware’owych DARMOWYCH (zawsze darmowych,nie interesują wersje np. 30 dniowe)

Spybot S&D, Ad-aware, Ewido… :roll:

Te mogę Ci polecić i miejsca w ankeicie brakuje, ale cóżesz, z tego, jak takich tematów pod dostatkiem na forum jest?

ten temat był wiele razy wałkowany ble

ja korzystam z ad aware :wink: lekki i da się pracować jak skanuje :wink:

Zdecydowanie polecam Ad-aware. Jestem z niego zadowolony. :slight_smile:

Brakuje opcji nie korzystam…

Ad-Aware i SpyBot.

Podobnie jak przedmówca - Ad-Aware i Spybot - siedzą u mnie na dysku zainstalowane “na wszelki wypadek”.

Z żadnego. :stuck_out_tongue:

Z AVG i widze ze jestem w mniejszości. Ale co tam - zainstlowałem go do kompletu, ponieważ antywir AVG sprawdza się bez zarzutu. Właśnie skanuje cały system i też da się pracować :slight_smile:

Spyware co to takiego ?

Ja używam AVG antywirus + AD-Ware personal i jest dobrze

Całkiem do innego: moja głowa (co i wam polecam)

Ad-Aware i SpyBot Serach & Destroy

Nie ma to jak pingwin :wink:

A szkoda, bo AVG 7.5 to świetny program. Ja mam do tego ad-aware ale rzadko z nich korzystam w zasadzie.

To i tak najlepsze zabezpieczenie przez syfem wszelakim :stuck_out_tongue:

Spybot i ad-aware radzi sobie z wszystkimi śmieciami.

wszystkim polecam spyware doctora! według mnie jest najlepszy! korzystałem z ad-aware,spybota i wielu innych ale spyware doctor u mnie sie najlepisj spisuje! może troszke muli kompa jak skanuje ale da sie pracowac!

WD Rulez! !!

Najlepszy Windows Defender. Ponad 1mln sygnatur ( kolega mi mowil ).

Najlepsza wykrywalnosc, produkt Microsoftu, po prostu: GIT :wink: :wink: :wink: :wink:

Według mnie jest wątpliwej reputacji i czasem normalne progsy uznaje za szkodliwe, nie polecam…

Korzystam z tego samego co Myszak :mrgreen: