Z jakich programów czyszczących korzystacie?

Jak w temacie. Ja korzystam z EasyCleaner i jako uzupełnienie Odkurzacz .

Odkurzacz i CCleaner. Awaryjnie FRST.

CCleaner w przypadku Windows 10.

Tylko z systemowej oczyszczarki, ponieważ staram się unikać programów, które mogą uszkodzić system, bądź zbyt w niego ingerują.

BleachBit

Cclearner od początku Windowsa 7 skończywszy na Windows 10 .

Ccleaner

Od dawnych czasów tylko i wyłącznie CCleaner-dość bezpieczny.

CCleaner co drugi dzień
Odkurzacz wg harmonogramu
JetClean raz w miesiącu

Dla mnie systemowe oczyszczanie dysku włączone raz na jakiś czas w zupełności wystarcza.

AdwCleaner - czyszczenie ciasteczek i innych sieciowych pozostałości.CCleaner i systemowe oczyszczanie dysków ze starych punktów przywracania,zbędnych plików,itd.

AVG PC TuneUp 2017

Odkąd pamiętam, na WIndowsie korzystam z CCleaner. Ten program mi w zupełności wystarcza, a do tego mam do niego zaufanie. Nigdy nie miałem problemów przez CCleanera.

CCleaner, Wise Registry Cleaner.

Dlaczego tak często? Tracisz dużo więcej czasu na czyszczenie systemu niż odczułbyś spowolnienie w jego codziennym działaniu.

1 polubienie

W przypadku Windows 10 do czyszczenia jest tylko jeden program i nazywa się Gparted.

Microsoft Cleanmgr - od lat.

A dlaczego nie? Nie ma żadnych przeciwskazań…

A WRC?
Opinia jednego z naszych ekspertów: “… WRC daje jakieś złudne poczucie kosmetyki. Inne programy lepiej robią tą kosmetykę.”

CCleaner., Revo Uninstaller, Ashampoo WinOptimizer 2017

Używam Kerish Doctor 2017 który ma między innymi wbudowany program czyszczący i nigdy mnie nie zawiódł a także nic nie popsuł.

SD Maid Pro.