Z jakich stron pobierać piosenki?


(Dominik Grzesiak5) #1

Witam,

 

Chciałbym pobrać piosenki na swój komputer, legalnie i na własny użytek. Priorytetem jest to, aby w tych plikach nie było żadnych wirusów. Jaką stronę możecie mi polecić? Kiedyś ściągałem z www.ulub.pl tylko czy bezpiecznie jest z tej strony pobierać?


(przemek7525) #2

Najczęściej pobieram z zippyshare i nigdy nie miałem żadnych problemów. Jeżeli chodzi o utwory w wysokiej jakości to tam jest tego chyba najwięcej.

Ulub też jest ok, ale rzadko spotykam tam przyzwoitą jakość utworu.

Można też ściągać utwory z YT. Wystarczy ściągnąć film na komputer i przerobić go na plik MP3 (ewentualnie użyć konwertera online, ale do tych nie mam zaufania - wolę samemu sobie przerobić plik).

Utwory możesz ściągać na własny użytek pod warunkiem, że ich jednocześnie nie udostępniasz (P2P, torenty).


(msb156) #3

http://mp3.teledyski.info/


(redhop) #4

ja równierz ściągam z tej strony i jak kolega polecam …


(system) #5

Najlepiej z YT przy użyciu jakiegoś konwertera.

Ja pobieram z eMule, ale to P2P, więc nielegalne :wink:


(Dominik Grzesiak5) #6

 

Jaki konwerter jest dobry, jeśli chciałbym pobrać utwory z Youtube?


(przemek7525) #7

Ja zawsze robię to tak, że ściągam film w najwyższej możliwej jakości przez stronę www.keepvid.com, po czym konwertuję to do pliku audio za pomocą Format Factory.

Konwersja do MP3 320kbps spowoduje, że nie będzie żadnej różnicy w jakości dźwięku między plikiem wyjściowym, a filmem na YT ;).


(Mariusz1994 1) #8

Mp3.teledyski.info najlepsza :slight_smile:


(system) #9

Spróbujcie programik FreeStudio. Oprócz pobierania z YT konwertuje Video/Audio, tworzy DvD z filmów .avi, i nagrywa pulpit.


(Lutkas2) #10

Ja tam z youtube nie  pobieram bo zdarza się, że jakość jest tragiczna… Dużo bardziej wolę skorzystać z tej strony http://www.ivevo.pl/. Jest tu spory wybór piosenek, które można pobrać za darmo i do tego codziennie pojawiają sie nowe. 


(GAlutka) #11

(tobexor) #12

to ja wam polecę stronkę lataayoutube
http://www.lataayoutube.com
strona w języku duńskim ale bardzo łatwa w obsłudze każdy się połapie co od czego
jak używać ?
https://www.youtube.com/watch?v=9eX7lIuSE4M oglądacie yt i macie link do muzy wstawiacie lataa miedzy
kropke a youtube
https://www.lataayoutube.com/watch?v=9eX7lIuSE4M
odrazy was przekierowuje
tam macie jakość i format
dodatkowo jeśli klikniecie
Näytä laajennetut valinnat trochę niżej macie dodatkowe opcje
w tym jakie kodeki audio jaki bitrate mono/stereo rozdzielczość fpsy a nawet możecie wybrać od którego do którego momentu ma wam pobrać
pobieranie jest szybkie i 100% bezpieczne używam stronki od wielu lat w sumie od jej powstania
niektóre przeglądarki mogą odrzucić certyfikat (Chrome firefox)


(MXP) #13

Można nawet ściągnąć od razu w formie mp3 - wpisz w google “mp3 z yoytube”


(krzysztofkowalski926) #14

Ze strony ulub.pl można bezpiecznie pobierać. Są tam reklamy ale nie powinny przeskadzać w trakcie pobierania. Chyba, że ktoś nie na widzi też takich reklam. To wolę jakiś blocker. Serwis jest bezpieczny. Z niego ściągam piosenki. Automatycznie ściąga gdy wybierasz pobierz na komputer. Czasami jak jest większy plik to musisz czekać i musisz odświeżać stronę co jakiś czas. Serwis posiada też piosenki z innych serwerów. Niektóre piosenki mogą być nieodtwarzane z tych innych serwerów. Ponieważ może się zdarzyć, że ‘‘Plik nie istnieje’’. W ulub.pl możemy ściągać zdjęcia wystarczy wpisać jakieś zdjęcie i masz. W ulub.pl też możemy ściągać programy do naszego komputera. Możemy tam przesyłać: Mp3, zdjęcia i programy. Więc serwis trochę jest rozbudowany. Możemy też dodawać tam własne komentarze (O ile jesteśmy zarejestrowani lub zalogowani). Serwis reklamuje się ze stroną klikmapa.pl czy klikgrupa.pl. (EE… już nie pamiętam). Dlatego oni mają taką tapetę w serwisie. Serwis jest bardzo dobry i można tam wszystko ściągać na 100%. Serwis ulub.pl oceniam na 10/10. Więc nie obawiaj się… Ściągaj już dziś!!!