Z jakiegoś powodu komp sam sie wyłącza

Witam przedstawie mojego kompa:Procesor jednordzeniowy Intel Celeron 3,20GHz,512 DDR2 RAM,Karta graficzna zintegrowana Geforce 6100,Dysk twardy Samsung 80Gb,Karta sieciowa zintegrowana, 3 kanałowa karta dźwiękowa zintegrowana 4 sztuki USB 2.0.Przedni panel audio (3 gniazda)i USB(3sztuki)Cooler tez dosyc pokazny.

Z jakiegos powodu komp od dłuższego czasu wyłacza mi sie albo w czasie gry obojetnie jaka by to była załaczona a czasami nawet gdy zadna aplikacja nie jest załaczona.Temperatura procka to 30 stopni,czyli optymalnie,a komp i tak sie wyłacza sam od siebie.Normalnie system pracuje stabilnie raz na jakis czas sie wyłaczy a gdy tylko załacze gre to po kilku minutach komp sie sam wyłacza.Po ponownym załaczeniu komputera wyskakuje komunikat "System is Overheat.Press F4 to Continue"Co po polsku znaczy system jest przegrzany.Naciśnij F4 Żeby Kontynuować.Po nacisnieciu F4 system sie wczytuje.Nie wiem czy przyczyna tego moze byc wirus czy przegrzewanie sie kompa. skoro temperatura procesora jest optymalna.

A reszta temperatur,chipa,karty grafiki,dysku.

Sprawdź temperatury w biosie i program Everest.

Sprawdź napięcia zasilacza.

Można, ale podaj też jaki masz zasilacz firma i ilość wat.

30 stopni na celeronie jakoś nie wierze, sprawdz palcem czy radiatory są nagrzane, jak położyłeś pastę?

Może czujniki są uszkodzone lub kłamią.

sprawdzalem innym programem i tempp procka mi pokazalo 40 stopni dysk 30 stopni karta graficzana zintergowana komp zaplombowany na gwarancji zasilacz chyba na 220 V czy jakos tak jak dokladnie spr to wam powiem

Jeśli na gwarancji to go zawieź to ci naprawią

Po co się trudzić :slight_smile: