Z kompa do video

Obrobiłem dzieciakowi film na koputerze zapisałem na twrdym w formacie Avi.Teraz chciałbym przegrać z komputera do video i nie potrafię tego zrobić.Posiadam VIVO

ty to jak masz karte graficzna z tv out to nie mam problemu po prostu kup sobie przejscowka euro i polacz z karty graficznaj oraz z karty dzwiekowej. nastepnie wlacz to co chcesz przegrac na pelen obraz i wlacz nagrywanie w magnetowidzie wlacz film i czekaj. Troszke toporny sposob ale ja tak robilem z powodzeniem :smiley:

Podany przez Ciebie sposób był pierwszym jaki mi sie nasunął na myśl.Niestety dźwięk przechodzi bez kłopotu ale nie mam obrazu.Pod złącze VIVO podłączam przejściówkę do przejściówki oznaczonej jako wyjście włączam jacka i do magnetowidu pod Video In, pod Audio In podłączam kabel którego drugi koniec w kompie wtykam w miejsce głośników.Na mój gust wszystko ok.Puszczam na cały ekran film i włączam Rec w magnetowidzie, a ten cholerny obraz nie chce się nagrać

Widzę ,że nie ma chętnego kto by chciał pomóc.Być może komuś może wydawać się że to śmieszny problem, ale on jest i myślałem , że znajdzie się ktoś kto choć spróbuje mi pomóc.Nawet admin mnie olał.Wydaje mi się , że to forum jest ku pomocy, tak czy też nie? Nie znam się na komputerach ale nie wszyscy urodzili się z bajtami we krwi i pomalutku dochodzili do jakiejkolwiek wiedzy.Wystarczy, że ktoś naprowadzi mnie na dobrą drogę a dalej to pewnie będzie już z górki.

spokojnie, nikt cię nie “olał”. Trochę cierpliwości. Na pewno ktoś odpisze 8)

Najpierw sprawdź poprawność podłączenia kabli video, sprawdź czy czasem nie masz w magnetowidzie przełącznika PAL / NTSC? Jeśli masz to powinien być w pozycji PAL.

Najpierw sprawdź poprawność podłączenia kabli video, sprawdź czy czasem nie masz w magnetowidzie przełącznika PAL / NTSC? Jeśli masz to powinien być w pozycji PAL.

Jak działa ci już wszystko na ekranie TV, to otwórz film normalnie w komputerze i włącz w magnetowidzie rec :slight_smile:

Posprawdzałem wszystko.Pytanie tylko czy mam odtworzyć film na kompie i równocześnie włączyc rec w magnetowidzie, czy też użyć jakiegoś programu i tu prosiłbym o nazwę

Jak pisze Damian, musisz włączyć film w kompie i włączyć nagrywanie w magnetowidzie. Sprawdź krótki fragment i do dzieła.