Z konta orange pop zezarlo kase

Miałem na koncie orange pop ponad 100 zł wczoraj, dziś przyszedł mi jakiś sms z numeru 7218 o treści: info-czat: skrzynka odbiorcza numeru xxx xxx xxx jest pełna! odczytaj te wiadomości za darmo! ślij sms-a Czat na 60228 nim zostanie skasowane! 7218.pl kolejne 2,46/dzień i postanowiłem skończyć z tymi sms-ami i wyczytałem gdzieś w sieci żeby dezaktywować te sms-y wysłałem sms-a o treści: STOP INFO i wysłałem na 60228 i otrzymałem odpowiedz: nie można dezaktywować usługi info, gdyż usługa nie jest aktywna na twoim koncie po czym sprawdziłem stan konta i wskazało 83 zł. Ponoć to stop info jest bezpłatne to gdzie jest moja kasa? Można jakoś sprawdzić to?

P.S. w dodatku mam wrażenie, ze ilość dni ważności konta mi się skrócił.

http://blog.mlektury.pl/sms-premium/

fiku$ , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Wyślij SMS o treści LISTA na bezpłatny numer 6000. W odpowiedzi dostaniesz listę serwisów MT, jakie masz zasubskrybowane. Następnie wyślij komendę STOP [nazwa usługi] (pomiędzy musi być spacja) na numer, z którego do tej pory otrzymywałeś zamówione treści. Zwrotnie otrzymasz wiadomość o treści: Subskrypcja [nazwa usługi] została usunięta. Dodatkowo na Orange Online możesz założyć blokadę SMS/MMS MT. Znajdziesz ją po zalogowaniu w zakładce usługi a następnie wybierz “blokady”.