Z Mixa na Abonament - Plus czy inna sieć?

Hej, 

może mi pomożecie. Aktualnie jestem w sieci Plus i kończy mi się Miks. Do końca zasileń zostało mi z 5-6 doładowań. Myślałem by przedłużyć umowę w Miksie ale w sumie nie mam po co - telefony nie są najlepszych lotów a bonusy z przedłużeniem mowy nie są zachwycające - traktują mnie jakbym był nowym klientem Miksa … choć jestem już w nim z 8 lat. Zastanawiałem się nad przejściem na abonament z lub bez telefonu w Plusie ale z tego co widzę - chcą Mi - stałemu klientowi zaproponować najzwyklejszą, prostą i niekorzystną umowę. Mało minut, internet 200 mb , bez sensu. Aktualnie mam w miksie 50 zł zasilenia i co miesiąc potrącam z tego 15 zł na 500 mb internetu - przepłacam, wiem. Dlatego chcę przejść na Abonament jeżeli dostanę naprawdę korzystne warunki umowy z niezłymi bonusami.

 

Ktoś coś poradzi ? - w sumie oczekuję odpowiedzi od osób pracujących w firmach komunikacyjnych, bądź głębiej znających się w tym temacie.

W Miksie jest mała marża, więc ciężko będzie coś "wysępić"od operatora. Napisz ile miesięcznie piszesz SMSów, rozmawiasz i ile korzystasz z internetu to może wspólnie znajdziemy korzystny abonament.

Może być nawet bez telefonu … Głównie szukam bardzo dobrej oferty z minutami - dużo gadam miesięcznie - więcej dzwonię niż piszę. Z internetu także korzystam sporo - korzystam z Samsung Galaxy S3, przez co potrzebuję dobrego dostępu do internetu. A 500 Mb ledwo co mi starcza miesięcznie.

A ile możesz maksymalnie miesięcznie płacić?

 

Przykładowo w Play za 49,99 zł dostaniesz Nowa FORMUŁA 4.0 UNLIMITED z internetem

  • nielimitowany darmowy internet w LTE do końca roku 2014

  • nielimitowane minuty do sieci PLAY

  • nielimitowane minuty do innych sieci komórkowych

  • czas trwania umowy 15 m-cy

  • SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci: 19 gr

  • połączenia na stacjonarne: 29 gr

  • połączenia przychodzące w roamingu na terenie UE: 36 gr

  • pakiet Internet 2 GB

PS w moim fonie nie mam LTE. chciałbym płacić w okolicach 50zł, Potrzebowałbym wielu minut na rozmowy z innymi sieciami. Wiem jakie oferty sa w Play. Szukam czy znajdzie się jakas umowa abonamentowa z Plusem, gdyż mam całą rodzinę w niej - i fajno by było gdyby oni mięli do mnie telefon taniej, aniżeli w innej sieci - drożej.