Z pdf do Word - brak znaków ć, ń

Witam.

Pilnie potrzebuje przerobić ponad 300 plików z pdf do word (.doc). Udało mi się znaleźć kilka programów polecanych przez znajomego. Są to Nitro PDF i ABBY Finereader.

W każdy z tych programów jest pewien błąd. Otóż nie czytają one tylko polskich znaków “ć” i “ń”. Z resztą znaków nie mają problemu (ó, ą, ę, ś itd.).

Zwracam się do Was z prośbą o polecenie “dobrego” programy, który to może konwertować pliki z pdf do word (.doc) masowo i w którym to mogę liczyć na wsparcie w/w liter.

Interesuję mnie wersje płatne jak i darmowe programu.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

P.S.

Może jednak wina jest po mojej stronie? Brakuje jakiś sterowników/programów/czcionek? Liczę na wszelkie sugestie :slight_smile:

P.S2.

Gdy kopiuję tekst z PDF i wklejam do Word’a to również znaki “ć” i “ń” się nie wklejają.

Witam.Wypróbuj ten program.

Able2Extract Professional 5. 0

Niestety - wciąż ten sam błąd.

Nie wiem jak u kogo ale u mnie kopiując z przeglądarki Adobe Reader 10.1.1 zapisuje do Worda 2010 idealnie wszystkie polskie literki i inne znaki.

Może to jest kwestia oprogramowania jakie używasz.

Przepraszam, testowałem kilkanaście różnych plików pdf i są takie które po skopiowaniu do Worda nie przenoszą polskich literek tylko jakieś hieroglify wyskakują :slight_smile: