Z powodu błędu nie moge usunąć antywirusa

Antyviren kit 2006 musze go usunąc bo strasznie spowalnia komputer. Próbowałam już dodaj usun programy , i ręcznie Może trzeba jakiś program zainstalować do usuwania???

Poprawiono tytuł.

Szybkość pomocy na forum nie zależy od ilości wykrzykników :wink:

Sdar

Co uniemożliwia Ci jego usunięcie? Wyskakuje jakiś błąd? Może sprubuj z trybu awaryjnego.

napisz jak przejśc do tego trybu

Złączono Posta : 24.05.2006 (Sro) 10:08

tak wyskakuje błąd jakiś 500coś tam

Aneska, zaczekaj.Pisałaś przecież o jakimś błedzie. Na razie niczego nie rób sama, napisz lepiej jaki tekst Ci wyskakuje i czekaj spokojnie. Tu na forum jest sporo ludzi kompetentych, … czekaj.

ojejku kiedy ja ostatnio uruchamiałem windowsa w trybie awaryjnym :-k

podczas uruchamiania komputera należy wcisnąć F8, na samym początku, najlepiej naciskac kilkakrotnie, aby wyczuc odpowiedni moment

w trybie awaryjnym będzie minimalna rozdzielczość, nie będzie też działał internet

Proszę:

http://www.gdata.pl/pl/support/avk_inst … instalacja

Jak nie pomoże to:

PZDR!

Lub F5 - zależy od biosu

Będzie, jeżeli wybierzesz opcję z obsługą sieci

steup Dull/ steup Dll. cpp 390

pa PP Antyvirenkit 2006

pvendor: g data

peguid: b9d 10 798- 9bb3…

błąd - 5001

Lub Ctrl…

aneska5 sprawdziłaś to co Ci podałem?

ok próbowałam awaryjnie ale nic nie pomogło i dlaej nie moge usunąc

A po co usuwać. Włączaj strażnika tylko podczas surfowania po Internecie. A tak to wyłączaj.

  • widocznie jest taka potrzeba :?

aneska5 - spróbowałaś sposobu podanego przez szakal175?

Anesko ja wczoraj tez miałam identyczny problem z odinstalowaniem tego antywirusa. Czy masz może system Windows XP jesli tak to ja to zrobiłam w taki sposób: otóż z menu start->akcesoria->narzędzia systemowe->przywracanie systemu i tam wybrałam date przed zainstalowaniem antywirusa. Inaczej w żaden sposób nie mogłam go odinstalowac. A ten sposób podziałał.

Powodzenia i pozdrawiam… :smiley:

ja też nie mogę odinstalować tego mam błąd rutime error (at 107:571):mam vistę może ktoś wie jak temu zaradzić? w trybie awaryjnym nic nie daje to samo wyskauje