Z Vista Drive Icon

Witam zainstalowałem sobie vista drive icon ( oczywiście na XP ) miało to wyglądać tak -->a3dfc1faaa5b793em.jpg

a wygląda tak – 4daa5418954cbedem.jpg , i chodzi mi o to że ten wskaźnik niebieski nie jest taki duży i nie pokazuje procentowo może ktoś wie co jest nie tak ?

zobacz ja to wyglada w katalogu w ktorym to zainstalowales - tam sa poprostu ikonki, ktore nawet w nazwach maja podane procentowe zapełnienie dysku.

na starcie systemu uruchamiany jest skrypcik, ktory sprawdza poziom zapelnienia dysku i ładuje odpowiednia ikone - nie jest to ładowane dynamicznie w trakcie dzialania systemu, wiec zadnych procentow nie bedzie

ok , a co do wielkości tego niebieskiego paseczka/wskaźnika ?

wielkość paseczka hmmm zrób tak…

otwórz mój komputer i zmien widok ikon z miniatur na ikony i kafelki - czy widzisz zeby zmieniało się cos wiecej poza proporcjonalna zmiana wielkości ikony??? nie - bo to nie jest tylko skrypt ktory ładuje odpowiednia ikone.

moze zrób tak zmien sobie te ikony z katalogu instalacyjnego na jakies pierwsze lepsze emoty z chocby z gadu - zmien tylko ich nazwy na takie jak były w oryginałach :wink: jak odpalisz kompa kolejny raz to zamiast ikony dysku z paseczkiem bedziesz mial jakąs morde z gadu… :wink:

co ty mi tu o jakiś ikonach z GG ? ja się zapytałem jak zrobić żeby ten niebieski poziomy wskaźnik był też taki większy a nie o zmianę ikon

czy do ciebie nie dociera ze to sa zwykle ikony ktore ładuje skrypt przy starcie systemu??? a nie żaden program konfigurowalny…

wiec jesli chcesz wiekszy pasek to niestety musisz sobie kazda ikonke recznie przerobic :stuck_out_tongue_winking_eye: