Z XP na VISTE

Witam

Mam zamiar niedlugo kupic viste i tu moje pytanie czy z tym kompem bendą widoczne zmiany w grach?

Intel core 2 duo e4600 2,4 ghz

geforce 9600gt

2gb ram (jak bende miał viste to odrazu dokupie jeszcze 2 gb)

A jaką wersję 32, czy 64 bitową?

W grach które masz dotychczas - nie. (po za tym najgorsze jakby nie zadziałały) Gry powinny działać tak samo. Zysk będziesz mieć dopiero jak będziesz mieć kartę graficzną zgodną z Dx10 i gry kupisz zgodne z Dx10.

Jak chcesz kupić dodatkowe 2GB ramu i chcesz, aby system w pełni je obsłużył to musisz wziąć vistę 64 bit, ale pewne gry mogą nie ruszyć.

Zostaw kolego narazie na 2 gb ramu, optymalnie wystarcza i jeszcze zostaje trochę :smiley:

Pozdrawiam

To nie prawda. Mam karte GeForce 6200 128 MB z 2005 roku. Ku mojemu zdziwieniu obsługuje DX10 tak samo starsze gry działają poprawnie (np. Most Wanted ).

Słucham??? Jesteś pewny że działa ci DX10?? Uwierze jak zrobisz test jakimś czymś w stylu 3DMark Vantage 8) Miałem 6600 i nie obsługiwała :?

Pozdrawiam

Jakbym miał Viste na kompie to bym pokazał. Ale jak zainstaluje to wam pokaże.

Ernestinho , sprzętowo to raczej nie obsłużysz DX10.

Zgadzam się z tym, że dzisiaj jeszcze wielkiej różnicy nie ma między 2, a 4GB

Geforce 6200 i dx10 ??? troche niemozliwe ;]

Fastman, Moja karta ma dx10 bo to jest geforce 9600 gt a nie radeon 9600gt

Nie możliwe ale prawdziwe.

Zresztą nawet karta dźwiękowa obsługuje DX 10.

U mnie było coś takiego na Viście, że niby moja grafika obsługuje DX10, ale to nie możliwe… :-D. Nawet jak zainstalowałem DX9.0c z marca to pokazywała mi, że mam DX10…To taki bubelek… :lol:

To tak nie koniecznie musisz miec 64 bitowy system do 4 GB RAM :lol:

Kumpel ma 4 GB RAM i ma wersję 32 bitową i wszystko mu śmiga jak nalezy i widzi mu w pełni te 4 GB :slight_smile:

BiałyPL , instalowałeś DX 9.0c, on jest tak oznaczy ale ten pakiet zawiera sobie aktualizację do DX 10 na viście :wink:

Łukasz14 , hmmm…ale moja karta nie obsługuje DX10…Głupie to. :?

BiałyPL , no nie obsługuje, ale w systemie jest DX 10 :stuck_out_tongue:

Łukasz14 , Mógłbym zobaczyć screen zrobiony z kombinacji Komputer ----> Właściwości :?: :smiley:

Pozdrawiam

Maniek5 , ok ja pojde do kumpla to się spytam go czy moge zrobić :stuck_out_tongue:

Chętnie zobacze ponieważ nigdy o czymś takim niesłyszałem, ale jeśli zobacze to “respect” dla kumpla :smiley:

Maniek5 , on ma płyte główną GIGABYTE GA-P31-DS3L i ramy Kingstony 667MHz też się dziwiłem jak mu instalowałem tą Vistę :stuck_out_tongue: