Z Xp Na Viste

Witam

Posiadam Xp ale znudził mi się pasek z xp dlatego chciałbym sobie zainstalować pasek z visty jest to możliwe jak to zrobić??

Pozdrawiam

Co rozumiesz przez pasek ? chodzi ci o zmianę motywu Luna na Aero ?

ja też nie wiem o jaki “pasek” chodzi ale jest sporo programów upodabniających XP do Visty (menu start, aero, sidebar, itd.), poszukaj np. tutaj

“pasek” czyli inaczej pasek zadań (chyba) czyli ten na dole, bo domyślnie w XP nie na sidebara, ale jemu chodzi chyba o ten pasek… więc pobierasz :

http://www.softpedia.com/get/System/OS- … cher.shtml

włączasz, klikasz “patch” reset kompa, szukasz stylu Visty (paska Visty) na DeviantArt.com (szukaj: Vista Style XP lub podobne), pobierasz, plik .msstyles i .thm wrzucasz do: /Windows/Resources/Themes i po wrzuceniu uruchamiasz go z tamtej lokalizacji, klikasz Zastosuj, OK i masz pasek z visty :slight_smile: Możesz także stosować inne style- np. Windows 7, Mac Os i inne.

Jeśli chodzi o przeróbkę wizualną XP na Vistę to polecam ten program:

http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm

Instalowałem już na dwóch kompach i nie ma z tym problemu.

a ja nie polecam paczek które modują pulpit- śmiecą, plamią i inne :stuck_out_tongue: może Vista Inspirat mniej, ale VTP bardzo-polecam ręczną instalację programów modyfikujących pulpit-mniej zaśmiecisz, lepszy efekt i więcej czasu :slight_smile:

To tylko moje zdanie na temat paczek, Vista Inspirat testowałem i faktycznie nie zaśmieciła bardzo, ale IMO lepiej samemu zainstalować wszystko- ale nie zrobisz backupa (kopia plików) a vista inspirat takie robi.

Dlatego właśnie polecam Inspirat’a od CrystalXP. Gdyby coś Ci się odwidziało i chciałbyś odinstalować wszelkie zbędne dodatki z Inspirat’em nie będzie problemów. Po odinstalowaniu nie spotka Cie żadna niespodzianka jak to bywa z innymi programami tego typu… :lol:

Dla 32bitowego XP jest Vista Inspirant 2 a dla 64bitowego nie ma żadnego moda na wygląd.

http://www.crystalxp.net/bricopack/en.htm

A czy ktoś pytał o wersję 64-bitową, która nawet nigdy nie wyszła po Polsku? Czy podobny link już nie padł wcześniej? :?