Z YouTube na mp3

Witam. Szukam aplikację na Androida, żeby ściągać z youtube i przekonwertować na mp3. Jaką mi polecicie?

Większość tego typu aplikacji jest kłopotliwa. Często wymaga instalacji z alternatywnego sklepu, składa się z kilku aplikacji.
Najłatwiej użyć którejś z lepszych stron do tego celu. Wklejasz link, wybierasz format, serwer pobiera, konwertuje i sobie już pobierasz.
Np. Link

Najlepiej odpalić interesujące cię nagranie w przeglądarce internetowej, w adresie, w pasku adresu, ciąg znaków youtube zmienić na 9xyoutube i stanie się magia :slight_smile:

Ta stronka też jest OK.

pozwala na wybranie jakości, gdzie nie wszystkie to mają.

Najlepiej skorzystać ze strony jak powyżej napisano. Ja czasami używam GitHub - yt-dlp/yt-dlp: A youtube-dl fork with additional features and fixes do pobrania strumienia audio, nie zawsze dostaniemy MP3 - ale to program działający z wiersza poleceń, wymaga nauki obsłgi.

Może NewPipe jak zadawała cię dowolny format audio np. OPUS lub M4A (innych nie ma w NewPipe jak nie bawimy się w bardzo egzotyczne forki, bo niby licencja na MP3 wygasła).

Chyba nie na standardowym tablecie lub smartfonie.

Niby niektórzy się męczą z używaniem SalfishOS, gdzie pewnie rusza od ręki za sprawą pełnoprawnego terminala/konsoli.

Fakt nie zauważyłem, że pytanie było o Androida