Za 20zł motorola e398 ,czy byście kupili na moim miejscu?

jak w temacie,proszę o szybkie odp,kumpel chce ją sprzedać,stanu nie widziałem ale podobno nawet w dobrym stanie,bez simlocka itp,jedynie ma wadę że coś jest urwane od gniazda ładowania,i trzeba przylutować to coś,dam radę jak coś,moje hobby,ale podpowiedzcie mi czy te modele są nawet takie sobie,czy nawet za dwie dychy się tego nie opłaca brać,aha niby cały komplet jest tzn pudełko,instrukcja ładowarka,ale bez karty pamięci :frowning: nadmieniam że myślę właśnie jakiś telefon sobie zakupić po pieniądzach jako awaryjny mi będzie służył itp :smiley: ale jeśli jest dośc zwalone to gniazdo czy coś tam co ładowarkę się podłącza i nie dam rady ,to jedynie mnie ratuję ładowanie hmm kabelkami do bateri bezpośredni :stuck_out_tongue: jedno moje pytanko! czy ten model tej motoroli jest ok,ma go ktoś do tej pory,lub miał?

Jedynie można też dać do naprawy w jakimś takim lomabardzie… Jeśli umiesz takie coś naprawić i tel jest ok, to bierz.

pytam bo trochę sie boje, przeglądam opinie o niej /na necie/ i nie którzy piszą, że też mają coś z ładowaniem tzn; gniazdko,przylutować itp, że dali do serwisu a i to się okazało że jak to przylutowali to i to nie ładuję dalej…hmm :-o ale ja wiem,dzwonie do niego daję mu ofertę 20zł /bo tak to chcę za nią 30zł:)/ jak mi przyniesie to dam znać czy się opłacało :slight_smile:

powiem ci to samo co kamilslarz :slight_smile: bierz a jak nie bedzie dzialac opchnij na allegro ;] zasada- “taniej kupic, drozej sprzedac” :smiley:

wszyscy ino allegro,allegro,wiem :smiley: tylko jakie ,proszę dzisiejszy mój temacik… viewtopic.php?f=6&t=262559 :frowning: i jak bym miał aktywne itp ,to bym nawet się nie zastanawiał na zakupem a póżniej na allegro opchnięciem :stuck_out_tongue: ok ale i to ją ryzykuję zakupić,ma mi ją ok 20-21- wszej godz, podrzucić :smiley: a pro po dzwoniłem i mówił że nawet słuchawki są do niej ,to biorę bez zastanowienia,i na 100% jest sprawna :slight_smile: oprócz tego gniazda od ładowania,a opisywał mi że powinny tam być 3 styki z czym jeden jest urwany i trzeba przylutować tylko,ciekawe ,przekonam sie,bo coś trochę mi się nie widzi że nawet tak chętnie na 20zł do ręki zeszedł za nią,ale i to na 100% z legalnego żródła itp ,znam go 8 lat i wiem że w takie coś nie wchodzi z prawem itp,spoko gośc :)no więc kupiłem,przyniósł mi calutki komplecik,i drugi panel przód tył/ po ten stary jest w sanie bardzo używanym :slight_smile: na płycie głównej jest zerwane jedna “nóżka” od gniazda ładowarki,jak sobie skombinuję lepszy "cieńszy grot’ to raczej to naprawie :slight_smile: za 20zł się opłacało,słuchawki nówki nie śmigane, panel,pudełko,instrukcje itp :lol: