Za 21 miesięcy przedłużać umowę z Abon. 25zl czy brać nową?

Moja sieć Era i za 21 miesięcy przedłużać umowę z Abonamentem 25 zł (30 darmowych minut) i brać nowy telefon komórkowy czy usuwać umowę i brać nową umowę 45 zł (70 darmowych minut) także z nowym telefonem??? :? :?

Zależy to od tego jakie masz potrzeby i ile minut miesięcznie rozmawiasz.

Jeżeli zakupisz droższy abonament dostaniesz telefon w korzystniejszej cenie :slight_smile:

Teraz będziesz się zastanawiał co będzie za prawie 2 lata? O tym możesz myśleć 5-6 miesięcy przed końcem umowy a nie teraz.

Co Ty masz za problemy?Ledwo wykupiłeś abonament i już się zastanawiasz czy go przedłużać za 2 lata?Parę miesięcy przed końcem umowy Era sama zacznie do Ciebie dzwonić i przedstawiać Ci oferty przedłużenia czy zmiany abonamentu.Na pewno coś Ci ciekawego zaproponują.Za tyle czasu to dziesięć razy pozmieniają ceny abonamentów,ilości minut itp.,itd.

Aha spoko, ale jestem bardzo niecierpliwy :frowning: :frowning: :frowning:

Niecierpliwy…Wykupiłeś abonament to z niego korzystaj.Może z czasem zaczniesz więcej dzwonić a może mniej,sam zobaczysz jakiego abonamentu potrzebujesz.Chyba,że zawsze będziesz stały w dzwonieniu to idź już dziś do Ery i powiedz,że będziesz z nimi do końca życia z abonamentem za 30zł.Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma. :?

Popełniłeś podstawowy błąd czyli związałes się z operatorem umową i to na jaki okres! #-o

Niech to będzie przestroga dla innych. [-X

Ju nie wspomnę, że chcesz zerwać umowę (co będzie wiązało się z uiszczeniem kary) i podpisać nową (?!)

Dla mnie jest to mistrzostwo nierozsądku :expressionless:

Dodatkowo masz pech, że nie podpisałes umowy z PLUSEM , bo z tej sieci bedzie mozna niedługo odejść bezkarnie w zwiazku ze zmiana regulaminu :smiley:

Ja bym Cie inaczej nazwał!

po co w ogóle brać telefon na abonament?? przecież koszty rozmów, smsów, mmsów w pre paidach są dużo tańsze niż w abonamentach (nie licząc tych najdroższych).

fakt, że można mieć telefon za 1 zł jakiś ale teraz telefony są tak tanie, że w życiu nie wpakowałbym się w żaden abonament.

mam rozmowy po 29gr do wszystkich oprocz playa i polsatu cyfrowego i jaki musiałbym miec abonament żeby mieć tak tanie rozmowy??

iPofree ,

Wybór opcji karta vs abo w głównej mierze zależy od potrzeb użytkownika.

Ja od 8 lat posiadam ofertę na abonament, i nie zamienię jej nigdy na kartę.

Dzięki usługom obniżającym koszty połaczeń w opcjach anonamentowych płacę znacznie mniej niż w pre padzie …

Dlatego o kwestii karta abonamet nawet nie ma co dyskusji prowadzić, ponieważ każdy wybiera to co dla niego najlepsze :wink: