Za ciche odtwarzanie dźwięku

Witam! Od pewnego czasu mam wrażenie, że moje głośniki są bardzo ciche. Myślę, że nie ogłuchłam. Mam wszystko ustawione na full, a słychać bardzo słabo. Dźwięk jest dobrej jakości tylko cichy. Głośniki mam w monitorze (NEC). Czy można to poprawić ? Jak sprawdzić czy wszystko jest ok. bo nie chcę bez powodu chodzić do laryngologa. Z góry dzięki za pomoc. :lol:

Sterowniki do monitora zainstalowane?

Czy miałaś formata przed pojawieniem się problemu?

Sterowniki od dźwiękówki zainstalowane?

Kabel odprowadzający nie jest uszkodzony?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Nie wiem, czy już jest dobrze (chodzi o tytuł). Podam może co mam zainstalowane w temacie “Kontrolery dźwięku, wideo i gier”, bo nie wiem, które dokładnie są od dźwięku. Są to: AVerMedia, AVer TV Crossbar (88x); AVerMedia, AVer TV Tuner (Philips FM 1216 4-in-1); AVerMedia, AVer TV Video Capture (Pal and Secam-L); kodery-dekodery audio; kodery-dekodery video; Logitech Microphone ( Messenger); Realtek AC’97 Audio, standardowy port gier; starsze sterowniki audio; starsze urządzenia przechwytywania video; urządzenia sterujące mediami. Może nie o to chodzi. W takim razie proszę o podanie mi gdzie mam szukać tych sterowników. Nie robiłam formatu, ale przywracałam system po wyczynach moich wnuków. Moja wiedza komputerowa nie jest zbyt duża i dlatego proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję za pomoc.

Złączono Posta : 06.09.2007 (Czw) 19:32

Dziękuję wszystkim za pomoc. Kiedyś dzięki temu forum uczyłam się od podstaw komputera. Wszyscy byli bardzo pomocni i dzięki im za to. Dziś widzę, że jest to martwe forum, albo forum dla młodych. Problemy osób takich jak ja (które uczyły się liczyć na liczydłach) nikogo nie obchodzą. Dam sobie radę. Jeszcze raz dziękuję.