Za co mi zabrano 3 ostrzeżenia

o czym ty gadasz ??

jako, że jestem tym kawałem gnoja - moderatora, to znaczy, że nie mogę sobie już zażartować :twisted:

tylko wy macie prawo do “żarcików” i pisania bzdur ??

Jak widać znalazłeś coś do czego można się przyczepić i pojechać po kimś - mam pytanie - co ja Ci zrobiłem ?? Może powinenem Cię przeprosić, za coś - jak mi powiesz za co to chętnie to zrobię. W ogóle postaram się znikać z forum jak się pojawisz, bo widzę, że działam na Ciebie jak płachta na byka

zresztą ja tego nie napisałem, ponieważ ja piszę po polsku

ale tu masz inny

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#387736

wykorzystaj jakiś fragment

:stuck_out_tongue:

Shark wrzuć na luz, daj sobie spokój. Z tym podpisem to już przesadziłeś :wink:

szkoda czasu na użeranie sie z :x :x

Lepiej dać sobie na luz i takich ludzi omijać szerokim łukiem

pzdr 8)

Ciekawe, po co topik został wydzielony :wink:

Człowieku do czego ty dążysz? Nie zachowój się jak dzieciak i daj chłopie sobie na luz

Jak dla mnie topic powinien zostac zamkniety

Bez sensowna dyskusja :?

Bez zdziwienia skoro się nim jest i to jeszcze na dodatek przemądrzałym :!:

Pozwolicie, że się wtrące do tej, jak dla mnie, bezsensownej dyskusji.

Na początku wprowadzania pochwał, pisałem jasno i wyraźnie, że będę one na czas próbny. Jak dla mnie, co widać, pochwały na tym forum nie mają najmniejszego sensu. Nagminne są np podwójne konta, zakładane tylko po to, aby sobie samemu przyznać punkt, co dla mnie jest przejawem kompletnej dziecinady. Oczywiście nie piszę o wszystkich, znaczna część userów nie ma takich pomysłów, na szczęście…

Do czego zmierzam, jako, że sparzyłem się na “pomógł mi” oświadczam wszem i wobec, że w przyszłym wydaniu forum, coś takiego jak plusy przestanie istnieć. Mam już serdecznie dość uwag na temat tego czy plus jest OK, czy jest BEEE, czy ktoś go zdjął, czy to jest słuszne czy nie…

Zawsze wydawało mi się, że znaczenie usera na forum poznaje się po tym jak i co pisze a nie po ilości mniej lub bardziej obiektywnych punktach.

Tak więc, DO WSZYSTKICH DLA KTÓRYCH PLUSY SĄ SENSEM ŻYCIA, za czas niedługi, plusów w obecnej formie na pewno nie będzie, czas próbny dobiegł końca.

Czy będzie coś podobnego do plusów? Jeszcze do końca nie wiem…

Przykre jest to, że pomysl nie był taki zły, ale jak piszesz… zostało to szybko zweryfikowane przez userów na forum…

lisek wystarczy tylko jedna emotka :brawo:

Popieram w 100% :slight_smile:

Ja również popieram Liska

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 918#254918

Myslę że należy powstrzymac się od oklasków, bo widac po tym ze i tak zawsze będzie źle. :x

Reasmując za przyczną co poniektórych dziecko zostało wylane razem z kąpielą :frowning: :frowning: :frowning: .

I wcale się nie dziwię reakcji administratora Liska , ale po prostu został do tego zmuszony.

Czytam ten topic i oczom nie wierzę! Toż to kolejna już prowokacja szyta grubymi nićmi:

Kłamstwo, gdyż

Ponadto:

Naprawdę kolego Gutek2222 odniosłeś takie wrażenie? Dziwne…

Eee, co też kolega opowiada?

No gdzie?

Przesadza kolega. Nie dostrzega kolega obiektywizmu? Jeśli nie to proszę czekać reakcji na mój post :smiley:

Dobrze napisał kolego RiK, dobrze napisał i intencje miał czyste - wyjaśnił to jednoznacznie:

Ale jak widać jego zdanie nie ma większego znaczenia, gdyż już został “skazany” - wyrok wydany, bo inni wiedzieli lepiej:

Mało tego, że topic założony wbrew woli Sharka to jeszcze tak mu zjechali psychę, że aż mnie jest głupio.

Jedynie lisek nie zawiódł i ocenił sytuację a nie usera.

Podzielam opinię:

i z mojej strony EOT

Jak to miło poczytać obiektywną opinię usera który zagląda na forum raz na ruski rok 8) (ostatni post napisany 24 maja) i to tylko po to by zasiać ferment na forum (zresztą nie po raz pierwszy :stuck_out_tongue: ).

Może zamiast szafować wyrokami poświęcił byś chwilę czasu na zapoznanie się ze zmianami na forum jakie zaszły od czasu Twojej ostatniej wizyty, a dopiero potem zabierał zdanie w sprawie o której nie masz zielonego pojęcia :? :? :?

Z braku konkretniejszych argumentów coś trzeba napisać :smiley:

Z pewnością ten topic został wydzielony bez zgody Sharka z bardziej szlachetnych pobudek :hahaha:

Przeglądam to forum bez logowania się częściej niż Ty :x

łaskawco ale jesteś wspaniały że zaglądasz i przegladasz.

Nie wyrywaj słów bo przez to zmieniasz sens zdania, nie jest to metoda, no chyba że chcesz błysnąć ale nie na długo zamkną topic i się skończy mędrkowanie i dalej jak mówisz bedziesz się czaił aby wrzucić bezowocne 3 grosze :smiley:

Uszczypliwość raczej nie na miejscu :?

Oto całe zdanie:

a ja zapytałem:

Naprawdę jestem zdziwiony, że odniosłeś wrażenie, iż Shark chce zwrócić na siebie uwagę skoro on nawet nie jest autorem tego topica :!:

Nigdy nie napisałem, że się czaję :smiley:

A to, że bezowocne to racja. Niemniej jednak jak mam przerwę w czajeniu się lubię powtarzać złotą myśl pewnego felietonisty, który pisał, że “w Polsce będzie dobrze kiedy się pany pohamują, a chamy opanują”, a ja dodaję: gdyż naprzeciw siebie stanęli właściciele cyrku i treserzy dziwnym trafem wszyscy skupieni w organizacji Empatia…

Heh… user stachan też wyraził swoją opinie …dosyć jednak stronniczą :?

Do dyskusji dodam jednak…

Wielokrotnie aż do znudzenia było powtarzane, że tego typu problemy załatwiać należy z moderacją na pw …a nie tworzyć takie kontrowersyjne tematy!

(…i nie jest wcale aż tak ważne, że temat został wydzielony z innego)

I gdzie tu sens? Skoro mu nie zależy, to skąd ta cała szarpanina, co? Pewnie to wina zespołu moderującego …no nie? :?

Ze mi nie zależy na liczniku pochwał, to wcale się nie dopytuję dlaczego jakąś mi zdjęto… i problemu nie ma - proste :stuck_out_tongue:

Tak czy inaczej …kto by teraz czego nie powiedział - słusznie lisek postanowił, może wreszcie skończą się tego typu problemy.

Poza tym…

Motywy administracji zostały jasno przedstawione…

Jeżeli ktoś nie chce przyjąć tego do wiadomości, to :x

Całą tę gadaninę uważam za bezcelową…

Skoro Shark tak lubi robienie zadymy i bałaganu w topikach,

to czemu jest teraz zaskoczony?

Przecież sam zaczął swoj popisowy numer

Z drugiej zaś strony, skoro Shark po moim stwierdzeniu

zareagował w taki sposób,

to zaaprobował taki stan rzeczy

Tym samym stwierdzenie

jest prawdziwe, a mój komentarz był jedynie próbą wyhamowania

zapędów niektórych “mądrych inaczej”.

To właśnie Twoje posty są czystą prowokacją i sensem Twoich wizyt.

Nie pierwszy raz zresztą :stuck_out_tongue:

BTW - gdyby post nie został wydzielony jako nowy topik, to

większość wpisów byłaby skasowana jako OT, a tak :x

:o :o :o

asterisk chyba nie umiesz czytać… wg mnie było zupełnie inaczej dlatego nie odwracaj teraz Wisły kijem:

Shark ironicznie pytał co dostanie, bo oczywiste jest, że zaliczył ostrzeżenie. I to jak nazwane? - pamiątka (sic!). Pamiątka to dla mnie coś miłego a tutaj ta pozytywna konotacja zanika. Przecież ostrzeżenie to nie żadna pamiątka tylko złe wspomnienie. To tak jakby twierdzić, mandaty dostaje się na pamiątkę spotkania z policjantem… Porażka!

Zresztą wyraźnie widać, że tutaj nawet konstruktywną krytykę podciąga się pod próbę podważania autorytetu moderatora i rozdaje bany bez wnikliwego czytania. Cały ten topic jest porażką wydzielającego go moda. Wystarczyło założyć swój temat a nie manipulować wypowiedzią Sharka bo wyrwanie jej z kontekstu stawia go w złym świetle. Zresztą bardzo wymowne jest również to, że na 38 postów aż 19 pochodzi od moderacji.

Ponadto poniższy cytat wyraźnie daje wskazówkę co leżało u podstaw wydzielania odrębnego topica bez wyraźnej zgody Sharka:

bo setki innych topiców zawiera tysiące OT-ów, które pozostają bez reakcji moderacji.

Panowie! Nie róbcie z igły wideł, bo czuję się jakbym czytał “Fakt” - tania sensacja i drobne skandaliki :roll: Shark napisał tylko, że pochwały ma gdzieś co absolutnie nie oznacza, że ma gdzieś osoby, które nacisnęły plusa. Wystarczyło zadać mu takie pytanie i sprawa byłaby jasna bez wydzielania topica. W takim razie ja również napiszę wyraźnie: Pochwały mam gdzieś :!: