[ZA DARMO] Podzespoły do komputerów

Jak to miło czytać, jak forumowicze się porozumiewają i dogadują.

Politycy wszelkiej maści, patrzeć tu, czytać i tak samo czynić…

1 polubienie

Bo dobro najczęściej niesie za sobą dobro :wink:
Dlatego powinniśmy być również w komentarzach dla siebie mili i dobrzy :slight_smile:

1 polubienie

Zgadzam się, to dobra droga.
Tak poza tematem: jak czytam (albo tylko przerzucam, bo na czytanie szkoda czasu) komentarze na innych portalach, czy czasem na DP, to zastanawiam się po jaką cholerę ludzie się spinają, rzucają mięsem i życzą innym jak najgorzej. Coś im to daje? Dowartościowują się? No chyba tak, skoro tak robią. Ludzie są różni, ale tak robią najczęściej ci, którzy merytorycznie mają najmniej do powiedzenia. I nie warto ich czytać, a już na pewno nie dyskutować z nimi. :slight_smile:

3 polubienia

Święta prawda :blush:

Cześć! Czy AP z UBIQUITI jest wciąż aktualny? Jeżeli tak to chętnie go przygarnę. Wysyłkę opłacę i chętnie oddam coś na wymianę w obieg na forum. Pozdrawiam!

czy płyta i zasilacz aktualne?

Cześć! Wybaczcie brak aktywności w temacie, ale nie bardzo miałem sposobność. Oczywiście, płyta główna oraz zasilacz aktualne. Pozdrawiam.

@Pepper

AP jest aktualne, więc jeżeli nadal jesteś zainteresowany, to zapraszam na PW.

[AKTUALIZACJA 24.07.2019]

ODDAM [ ZA DARMO - ABY BYŁA JASNOŚĆ ]:

  • ROUTER TP-LINK TL-WR841N V14 [REZERWACJA @ak6 ]

  • HP DeskJet InkAdvantage K209a-z [REZERWACJA @anon741072 ]

Wysyłka: Lekkie podzespoły, niewymagające specjalnych zabezpieczeń, wysyłam za darmo. Pozostałe, po uzgodnieniu wysyłki na PW.

Handlarzom dziękuję za kontakt. Nie, nie mam możliwości wystawienia faktury. Ignoruję pozostałe absurdy.

Czołem
Bardzo chętnie przygarnąłbym router.
Pozdrawiam serdecznie

Do czego/jaki router/jakie łącze potrzebujesz?

Wyczyściłem temat z niepotrzebnych wpisów. To jest temat użytkownika @BRIGHT, a nie ogólny temat do poszukiwań konkretnego sprzętu. Poza tym serio sądzicie, że ktoś Wam odda całkiem nowy sprzęt jak komponenty pod Kaby Lake?

2 polubienia

Przepraszam, że dopiero odpisuje ale wróciłem po kilku dniach nieobecności.
Potrzebny jest router xDSL

Masz jakiś modem?

Tak. Modem jest. Widziałem, że ten router jest bez modemu.