[ZA DARMO] Podzespoły do komputerów

Szczęśliwego Nowego Roku!

ODDAM [ ZA DARMO - ABY BYŁA JASNOŚĆ ]:

NA CHWILĘ OBECNĄ LISTA JEST PUSTA, ALE WKRÓTCE ZOSTANIE UZUPEŁNIONA. PROSZĘ O POZOSTAWIENIE TEMATU OTWARTYM. JEŻELI KTOŚ MA JAKIEŚ SPECYFICZNE PROŚBY O PODZESPOŁY DO ROZBUDOWY, NAPRAWY, TESTÓW, TO MOŻNA PISAĆ. JEŻELI COŚ BĘDĘ MIAŁ, TO CHĘTNIE SIĘ PODZIELĘ.

Wysyłka: Lekkie podzespoły, niewymagające specjalnych zabezpieczeń, wysyłam za darmo. Pozostałe, po uzgodnieniu wysyłki na PW.

Handlarzom dziękuję za kontakt. Nie, nie mam możliwości wystawienia faktury. Ignoruję pozostałe absurdy.

4 polubienia

RAM DDR2 DIMM 2GB 667 [ GOODRAM ]
PROCESOR INTEL PENTIUM E5400

Można prosić? Komputer dwunasty rok.

1 polubienie

No pewnie, że tak. Odezwij się na PW z adresem do wysyłki.

Z przyjemnością przygarnę. :slight_smile:

1 polubienie

Odezwij się na PW z informacjami do wysyłki. Może być adres do paczkomatu InPost.

Pozdrawiam :slight_smile:

Paczuszka już doszła. Serdeczne podziękowania. :slight_smile:

Po godzinie - Piszczała pamięć. przetarłem spirytusem i działa elegancko. Pecet dostał jeszcze nowiutką markową baterię CMOS i teraz cieszy pudło. Tym bardziej cieszy gratka! Dziękuję jeszcze raz.

2 polubienia

Do mnie również dotarła i również bardzo dziękuję. :slight_smile:

2 polubienia

Czy coś jeszcze zostało Ci do oddania z podzespołów?

Wszystko to, co widzisz w pierwszym poście. Jeżeli coś znika, to pierwszy post jest przeze mnie edytowany. Do listy dołączą jutro nowe podzespoły. Musiałem je troche odkurzyć, przetestować, a niektóre wyzerować.

Jeżeli potrzebujesz coś konkretnego, to pytaj. Może mam, a nie zdążyłem jeszcze wpisać.

Pozdrawiam :slight_smile:

Wysłałem Ci wiadomość na Priv.

Dzięki @BRIGHT

1 polubienie

Przesyłki spakowane, jutro pojadą kurierem.

@anon423116 @djice1089 @dzemik czekajcie na dostawę.

2 polubienia

Dzięki @BRIGHT przesyłka dotarła cała.

Do mnie też już dotarła, jeszcze raz wielkie dzięki @BRIGHT

Czego dokładnie szukasz?

Dyski, ramy, kable sata…

A coś więcej? Składasz komputer, czy handlujesz? Lubię coś komuś dać, ale potem się wkurzam, jak ląduje na OLX.

Nie, handlowcem nie jestem. Komputera nie składam, ale mam w domu komputer dziesięcioletni na Core 2 Duo więc czasami warto mieć jakieś części zapasowe.
@bachus

@BRIGHT dzięki przesyłka dotarła już przed wczoraj poprostu zapomniałem napisać. Pozdrawiam

Na ram i myphony mam dobre przeznaczenie. :wink:
Jeśli telefon nie podpasuje starszej osobie, to przekażę go dalej za free.
Pozdrawiam

Edyta.
I ja również serdecznie dziękuję.
Paczuszka jest już na miejscu. :blush: