Za długie uruchomienie systemu!


(Sebastian5152) #1

Mam Windows XP i od około 2 miesięcy włącza się za długo. Mianowicie wszystko śmiga jak należy i pojawia się wybór konta (mam 2) wybieram swoje i pisze “Zapraszamy” i stoi i stoi i nic. Po chwili pokazuje się tapeta bez niczego nie ma paska ani plików i tak przez 2 minuty. Zaznaczam iż używałem różnych programów (BootVis, Advanced SystemCare 3 i 6 oraz Game Boostera i CCleaner) Podejrzewam, że wszystkie problemy zaczęły się od wtedy gdy zainstalowałem Advanced System Care 6 najpierw a potem Advanced System Care 3 i do tego miałem Game Boostera. W msconfig mam wszystko wyłączone prócz Avasta . Odłączałem kartę sieciową i nie pomogło, szukałem na internecie - nie pomogło. Tylko nie mówcie, że format, bo chce się obejść bez tego. Jak nic nie pomoże to zainstaluje Windows 8 … …


(rgabrysiak) #2

Cześć

Na początek przetestuj dysk twardy.


(Sebastian5152) #3

Dodam jeszcze , że w “Podgląd zdarzeń” w zakladce system mam mnóstwo błędów zaczyna się od jakiegoś pliku i tak z 15 następnych, a w aplikacjach jeszcze więcej … Pomozecie?

Dodane 26.01.2013 (So) 18:34

Na dysku C mam dwa foldery i nazwa ich jest na niebiesko w jednym( $NtUninstallbasecsp$) jest jakies reg a w drugim($NtUninstallXPSEPSCLP$) notatnik i w nim coś napisane.


(deFco247) #4

To nie ma związku z problemem. Niebieski kolor oznacza, iż obiekt został skompresowany.

Zastosuj się do tego i wstaw linki tutaj: http://www.hotfix.pl/podglad-zdarzen-za … -7-a47.htm


(Sebastian5152) #5

Zrobiłem tak jak tam pisze, ale nie wiem gdzie im to wysłać :o :frowning: :frowning: :expressionless:


(deFco247) #6

Czy Ty w ogóle czytasz co my tu piszemy?


(Sebastian5152) #7

http://speedy.sh/rFQVu/Dziennik-zdarzen.rar lub

http://speedy.sh/rFQVu/Dziennik-zdarzen.rar