Za duża kwota za abonament w play

Witam. Mam problem. Podpisałem w play umowę na ten abonament za 40 zł LINK. Pani w salonie powiedziała mi że pierwsza opłata będzie wynosić 50zł, zamiast 40 z uwagi na aktywacje, a dzisiaj przyszła mi faktura na kwotę 111zł. Wie ktoś o co chodzi? Jedyne co aktywowałem to nielimitowany internet, który w pakiecie mam za darmo przez 6 miesięcy, a nawet jeśli to i tak kosztuje tylko 30zł, więc gdzie kolejne 31zł? Miał ktoś taki problem? Umowę podpisywałem w niedziele 6 grudnia :wink:

Abonament proporcjonalnie do końca okresu rozliczeniowego + 1 pełny abonament do przodu + opłata aktywacyjna. 

Masz wszystko w umowie i regulaminie. A jak coś nie pasuje to - > *500 :wink:

Czekaj, czyli jako pierwszy abonament płacę za 2? To bardzo ciekawe, że pani w salonie nic mi o tym nie powiedziała. A nawet jeśli, to 40zł x 2 = 80zł + 10zł opłata aktywacyjna = 90zł, więc gdzie kolejne 20zł?

Kiedy kończy ci okres rozliczeniowy? 

Z tego co wiem to opłata aktywacyjna wynosi 49zł. Najlepiej zadzwoń pod *500 i tam ci powiedzą co masz powłączane na koncie.

Okres rozliczeniowy mam do 15 dnia każdego miesiąca

Coś masz jeszcze włączone bo wychodzi 101.00zł, chyba, że masz też wyłączone zgody na marketing i e-fakturę to wtedy trzeba doliczyć 12zł.

Dobra, nieważne, zadzwoniłem do nich i okazało się, że jeszcze te kilka dni które są od 6 grudnia do 15 też policzyli :wink:

ja wczesniej mialam w play pierwsze pol roku spoko, pozniej co chwile mialam wiekszy rachunek niz powinnam… no spoko myslalam ze no dobra tu wyjazd tam wyjazd mozliwe, ale pozniej przestalo mi to pasowac, co chwile przekraczalam pakiet danych mimo ze mialo zwalniac, bez sensu, zrezygnowalam teraz przeszedlam na mobile vikings, co prawda tez sa na ich zasiegu, ale maja lepsza opcje pod wzgledem ceny, duzo internetu, nieprzekrocze go, darmowo do wszystkich .