Za ile da się sprzedać Mój komputer

Jak w temacie za ile da się sprzedać i czy w ogóle da się go sprzedać. A jego sprzęcisko to:

http://wrzuc.pl/index.php/wrzuc/picture/147

Przepraszam, że wrzuciłem obraz, ale trochę tego do kopiowanie jest. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

wejdź na allegro i sprawdź po ile takie części chodzą

Coś nie widać tego zdjęcia.

Wypisz konfigurację jaką masz teraz i zobacz po ile są części - płyta procesor,pamięć,karta grafiki,itd.

Wiem, że nie widać dobrze zdjęcia. Kliknij w nie i wybierz otwórz.

Na allegro ceny są bardzo nierówne, żebym mógł stwierdzić jaka jest jej prawidłowa cena. A poza tym mam zamiar sprzedać cały komputer z głośnikami.

ale według mnie dostałbyś za to jakieś 400-450zł, może trochę mniej/więcej (wystaw do lokalnej gazety/allegro.pl jako cały zestaw, może ktoś kupi ci to za 500-550zł, ja tak sprzedałem mojego, był warty może 200zł a poszedł za 380zł :lol: )

No wlasnie. Lepiej chyba jako cały zestaw bo oddzielnie si nie opłaca.

errael , popraw ta fotkę, albo daj konfigurację kompa :x :evil: #-o :expressionless:

Procesor

AMD Athlon 64 3000+ 1800 MHz

Wetylator

zintegrowany

Płyta główna

Asus M2N-E (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x4, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Napęd FDD

ciężko ustalić

Pamięci

2x (Corsair Value Select VS512MB533D2 | 512 MB DDR2-533 DDR2 SDRAM (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz))

Dysk twardy

SEAGATE Barracuda 7200.9 (ST3160811AS) - 160GB, 7200rpm, 8MB, Sata2, NCQ

Nagrywarka

BENQ DVD DC DQ60

Karta dźwiękowa

Analog Devices AD1988B @ nVIDIA nForce 570 SLI (MCP55P) - High Definition Audio Controller PCI

Karta sieciowa

NVIDIA nForce Networking Controller

Karta graficzna

Gigabyte GeForce 6600 GT PCI-E

Obudowa

Chieftec BG-01B-B-SL 350W

Głośniki

Elta Multimedia-Lautsprecher Stromversorgung AC 12V 2A

Zasilacz

zintegrowany

errael , coś koło 300-420 zł powinno pójść :stuck_out_tongue:

Ja bym Ci polecał płyte główną i dysk sprzedać oddzielnie bo nawet nie są takie złe. Za wszystko ja bym obstawiał ok 500 a oddzielnie moze wiecej.

Jeżeli jest to wszystko na chodzie to myślę że za ok 350zł.[Moje gg 12793886 napisz może sam kupię]

Pozdrawiam

Czyli ciężko będzie wyłudzić te 500PLN??

Daj ogłoszenie w lokalnej gazecie.

Ale według mnie nie weźmiesz więcej jak 400 zł :stuck_out_tongue:

mówiłem że mój komp poszedł za 380zł a był warty z 200zł.

sprzedałem w lokalnej gazecie(express) jakiemuś starszemu panu :slight_smile:

więc może akurat znajdziesz kogoś kto się nie będzie znał i kupi za np. 500zł :slight_smile:

Pozostaje mi mieć nadzieję.