Za ile sprzedać laptopa?

Witam, prawdopodobnie wybrałem dobry dział, bo to nie oferta, a jedynie prośba o pomoc. 

 

Mam laptopa (samsung ativ book 2 i5-3230m 16gb 750hdd 7hp64x gf710m - http://www.x-kom.pl/p/152536-notebook-laptop-15-6-samsung-ativ-book-2-i5-3230m-16gb-750-7hp64x-gf710m.html), kupionego nawet w tym sklepie do którego podałem linka. Laptop ma około 1,5 roku i padł mi w nim dysk. I teraz pytanie: Za ile moge go sprzedać z padniętym dyskiem? Laptop jest w stanie idealnym - mało używany, jedyne slady uzytkowania są na touchpadzie (pod swiatło widać lekkie wytarcie) jak i na niektórych klawiszach (pod swiatło wytarcie). Dzieki i pozdrawiam.

Cena podana w tym sklepie jest rozsądna, odpowiadająca tym z gazetek promocyjnych. Nie wiem czemu nie oddasz go na gwarancji, skoro zostało jeszcze pół roku? Sprawny byłby wart 1800-1900 zł, wartość nowego dysku to 160-180 zł.

Zależy też jak wygląda wizualnie. Czy bardzo wygląda na używany. Szczególnie klapa obudowy

tylko i wyłącznie gwarancja, sprzedając go z dopiskiem “oddaj na gwarancje” musisz go sprzedać jako uszkodzony -> tracisz większość ceny, bądź w ogóle bez dysku -> wtedy gwarancja nie wchodzi w grę, więc tak czy siak tracisz na tym dość sporo.

Dokladnie oddaj na gwarancje jak go naprawia to sprzedaj. No chyba ze juz oddałeś na gwarancje i cos poszło nie tak?

Wymiana dysku w laptopie to prosta sprawa :-D Wszystko już wiesz, ostateczna decyzja należy do Ciebie…

Witam, niestety nie mialem dostepu do internetu i tez zapomnialem. Dziekuje wszystkim za pomoc :slight_smile: ale czy moglby go ktos wycenic z tym zepsuciem?