Za ile sprzedam mój komputer

Procesor-AMD FX™-4100 Quad-core Procesor 3.60 GHz 

RAM 8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 671MHz (9-9-9-24)

64-bitowy system operacyjny 

Karta Graficzna-E2242 (1920x1080@60Hz)
1024MBATI AMD Radeon HD 6700 Series (Gigabyte)

Płyta główna  Gigabyte Technology Co. Ltd. GA-78LMT-S2P (Socket M2) 

Obudowa CoolerMaster N300

Dysk twardy 750 GB   oprogramowanie : 80.00A80  

System win 10 lecz mam oryginalną płytkę z win 7  

Monitor LG 19M38A-B 

Myszka tracer pert 2

 

Może tak zasilacz? Obudowa, jeśli takowa jest? Dokładniejsze informacje na temat RAMu, jaki system?

Za mało danych podałeś. Musisz być precyzyjny w wypadku pamięci RAM (marka + model), systemu, karty graficznej (producent + model). Czy to cały zestaw? Nie sprzedajesz nic więcej?

 

Nadal zbyt skąpe odpowiedzi. Przede wszystkim podałeś serię karty graficznej, nie określiłeś przy tym modelu i producenta. Podobnie z pamięcią RAM, obudową i dyskiem.

 

To nie są szczegóły, różnica w cenie może osiągać nawet kilkaset zł w zależności od modelu.

z tymi informacjami co podałeś to jakbyś chciał go sprzedać szybko to raczej nie wiecej niż 500 zł :slight_smile: plus monitor ze 200 może w zależności od stanu wszystkiego jeszcze ;p Nie wiadomo jaką masz grafikę ;p

 

I to też strzał równie celny, jak strzały Arkadiusza Milika w meczach reprezentacyjnych. Wiem, że zdajesz sobie z tego sprawę, ale autor tematu raczej nie. Przy sprzęcie używanym wspomnianym powyżej, różnica między najwyższą i najniższą możliwą ceną sięga kilkudziesięciu % nawet.

 

Wypadałoby tu zainstalować jeden z programów do identyfikacji sprzętu: http://www.dobreprogramy.pl/Identyfikacja-sprzetu-i-oprogramowania,Programy,Windows,220.html

 

Tam można odczytać niezbędne informacje i nawet można wrzucić zrzut ekranu, a my sobie sami odczytamy.

DOkładnie i zawsze dodatkowo może zrobić Zdjęcię komputera dla pewnośći :slight_smile:

Dobra Już ogarniam :smiley: Temat 

Zrzut ekranu (10).png

pobierz hwinfo lub aida 64 i tam szukaj dokładnego modelu karty i reszty podzespołów :slight_smile: