Za ile sprzedam to wszytko?

(Skoczix) #1

Witam

Od razu mówię ,że nie wiem czy wybrałem dobry dział ,więc jeżeli zły proszę o kogoś z administracji o przeniesienie :slight_smile: Dziękuję!

Interesuje mnie za ile mogę sprzedać pojedynczo lub wszystko na raz bez różnicy to co podam zaraz oczywiście wszystko po gwarancji i używane :slight_smile:

chyba tyle procek karta i płyta główna i ram za ile to opchnę na spokojnie :slight_smile: ? Będzie jakoś 900 zł? A może nawet i drożej.

(freshmeat) #2

Ale że co? Ktoś ma za Ciebie sprawdzić ceny, np. na Allegro i Ci je podać? Co stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił to sam?

(Skoczix) #3

Ludzie różnie podają ceny a ja pytam kogoś kto się na tym zna za ile można to sprzedać. Np. na allegro nie widzę nigdzie intel core i5 2400 box w wersji używanej ,więc o wycenę proszę was.

(marcin20000) #4

To źle szukasz:)
Zacznijmy od tego… jak zamierzasz sprzedać wersje “box” używaną? zapakujesz z wentylatorem do pudełeczka? Niewielki sens, raczej pchaj osobno. A do wyceny znać się nie musisz, proste prawo ekonomii podaż i popyt, chcesz sprzedać dajesz niską cenę, równą najniższym lub niższą, liczysz na więcej? Wystawiasz wyżej i czekasz.

(Skoczix) #5

Ale za 900 powinienem sprzedać w miarę szybko?

(rgabrysiak) #6

Jak znajdziesz chętnego.