Za jaką cene mógłbym ewentualnie sprzedać wymieniony sprzęt?

Hej, jestem ciekawy, za ile bym to sprzedał, bo na allegro są mieszane ceny.

AMD Sempron 3000+

Radeon 9200

Fujitsu Siemens D1607

Nagrywarka DVD

Dysk WD Caviar 80GB, 7200 rpm, 0 badsectorów

Jakiś Colorsit 350W (serio!)

Jakaś obudowa

2x 512MB PC3200

Creative ZenStone 1GB

TP-Link ??-321G (karta WiFi)

Intel D336

Radeon 9550

AS-Rock 775V88+

Nagrywarka DVD

Dysk jakiś Samsung 80GB, danych żadnych nie mam na jego temat

Tracer 4lIfe 400W

Obudowa Tracer dołączona do zasilacza

Kość ramu DDR1 PC3200 512MB

Sprzedawać szerze mówiąc niechętnie chcę, bo nie wiem, kto to kupi, ale ciekaw jestem, ile za to bym wyciągnął.

Wszystko bez grawancji, mp3 w dobrym stanie, bardzo rzadko używane, karta też chyba przez miesiąc tylko.

Pozdrawiam.

sla17 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

PC #1 (AMD Sempron 3000+) - 200-300zł

Płyta główna mi się nie podoba, pewnie ze zintegrowany dźwięk, do którego nikt w Polsce nie ma sterów;)

PC #2 (Intel D336) - 400-500zł

A co do reszty nie mam pojęcia.

No niestety tak jest. Ten lepszy może posłużyć jako komp zastępczy lub do netu przez 2-3 lata, ten słabszy umiera.

Racja, ze sterami bardzo ciężko, ale posiadam, tak więc jeśli zdecydowałbym się na sprzedaż, to podarowałbym sterowniki w komplecie :wink:

Aktualnie korzystam z tego na AMD, trochę słabość zestawu daję się we znaki. Chciałbym przełożyć to, co się da (1GB RAM’u, dysk) ale boję się, że mój zasilacz (z czarnej listy) tego nie wytrzyma. D336 + 1,5 GB ram’u + radeon + 160 GB dysku myślę, że by mi to na jeszcze jakiś mały okres czasu starczy :wink: Szczerze mówiąc denerwuje mnie to, że muszę z każdą operacją chwilkę czekać.

Zasilacza sensu kupować nie widzę, skoro komputer nie jest jakiś za specjalnie dobry, żeby mieć dwa rdzenie musiałbym wymienić całą platformę, do tego kartę, bo ta też nie jest za dobra. Zasilacz także, tak więc dołożę dysk, nową obudowę i mam nowy PC.

No tak to jest, do lepszego szybciej się można przyzwyczaić niż do gorszego. Jak chcesz dać ducha jemu to poszukaj szybszego procka a szczególnie RAMu. RAM to podstawa bo 512MB RAM to ja miałem w Pentiumach Trzecich;) Przez to musisz czekać bo zamiast mieć coś w RAMie przechowuje na pliku wymiany. A poza tym - czy te Intele nie obsługiwały już DDR2? To nie pomyłka?

Cześć,

nadszedł w czas, w którym chciałbym odsprzedać jeden z komputerów. Jeden stoi bezczynnie, i się kurzy, a mógłby być może komuś posłużyć.

Wybrałem zestaw z Intelem, bo AMD był, jest mój, a Intel po siostrze jest, miała go 1,5 roku, a potem wyjechała za granicę :slight_smile: Potem był rzadko używany, włączany od czasu do czasu okazyjnie, ażeby się “nie zastał” :slight_smile:

Mógłby ktoś powiedzieć, za ile mogę go wystawić?

BTW: jeszcze mam monitor 17" CRT od Philipsa, model 107E6 który działał zawsze i wszędzie, ale wyniesiono go i nie wiem, jak się ma sytuacja obecnie :wink:

Jeśli będzie to konieczne, to dokopię się do dokładniejszych informacji.

Jak ma żyletę obraz i to jest jeden z tych ostatnich to ze 100 PLN za to dostaniesz.

Czy ma żyletę nie wiem, ostatni z ostatnich też nie wiem, mogę to jakoś sprawdzić?

#BTW : co z samą budą, bo chcę się jej pozbyć, bo ino graci :slight_smile:

No chodzi o ostry obraz. Ustaw 1280x1024 lub 1280x960 i zobacz czy będzie mocno rozmazany czy normalny i jak wyglądają kolory (z reguły lepiej niż na LCD)

Dobra, a co z samą budą?