Za mało pamięci video RAM

Witam, mam problem z RAM’em. Komputer dzisiaj wyszedł z serwisu, i zauważyłem spore zmiany (między innymi z 64 bitów, zrobiło mi się 32 bity, a z Windowsa 7 Ultimate, Windows 7 Starter). Zrobiłem test, czy gra mi pójdzie a tu mi wyskoczył mi taki problem:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/files- … 7b879d.jpg

Wcześniej, na tym samym komputerze, normalnie grałem we wszystkie gry i nigdy nie było problemu.

Mam 2GB ramu, 3.00GHz

Nie z pamięcią RAM tylko z pamięcią karty graficznej.

Podaj model płyty głównej z CPU-Z (zakładka Mainboard).

Jaką masz kartę graficzną?

Dodane 02.11.2013 (So) 17:47

W Menadżerze urządzeń (w menu start wpisz devmgmt.msc ), kliknij prawym na urządzenia z żółtymi wykrzyknikami, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum, podaj identyfikatory wszystkich urządzeń i ich nazwy).

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti

Płyta głowna: Gigabyte Technology Co. Ltd. - M61PME-S2P

Zainstaluj sterownik do karty graficznej link

Nie mam żadnych żółtych wykrzykników, sterowniki do kart graficznej zainstalowałem już wcześniej, zaraz po odebraniu komputera z serwisu.

@Igor1948 Jestem zielony w tych sprawach, ale monitor mam podłączony do jedynego wejścia, z tyłu komputera, takiego białego. Końcówka natomiast jest taka niebieska, i ma takie pokrętła.

Nie masz przypadkiem monitora podłączonego do integry GeForce 6100 na płycie głównej

Zrobiłem zdjęcie, mam taki ścisk że inaczej się nie da a chciałem uwiecznić to podłączenie monitora.

vjJv7MD.jpg?1?9062

Podłączone prawidłowo.

Dodane 02.11.2013 (So) 18:21

Nie wiem czy to nie wina Windows 7 Starter.

W tym rozdzieleniu pamięci wirtualnej, na minimum ustawiłem 1024 a maksimum 2048. Strona nadal wykazuje że gra mi nie pójdzie, a gram bez zacięć, więc wina prawdopodobnie leżała gdzieś tutaj. Dziwne jest to że przy naprawie dysku twardego, w serwisie zmienili mi z 64 bitów na 32, do tego nie poinstalowali żadnych sterowników, i oczywiście ta zmiana systemu z Ultimate na Starter.