Za oglądanie filmów z youtuba pobiera pieniądze z konta

witam,zmienilłem telefon z samsunga galaxy s2 na s5 i kiedy oglądam  filmy na youtubie pobiera mi pieniądze z konta a nie z pakietu,wcześniej na s 2-jce pobierało z pakietu

czytałem o tym trochę w internecie,ponoć to zależy od ustawień w telefonie jednak nie znalazłem nigdzie wskazówek jak i gdzie to ustawić

proszę więc was o pomoc

zamierzam jeszcze zadzwonić do  operatora jeśli tu nie znajdę pomocy

pozdrawiam

Sprawdź jak masz ustawione Data Connection i może spróbuj włączyć i wyłączyć pakiet na neta u operatora.

Dzięki,jeszcze jak byś mnie pokierować jak i gdzie to wyłączyć,co to jest ta data conecttion?

Czytam na temat tej daty conecttion,jeśli dobrze rozumiem poprostu połączenie internetowe,wiem że jeśli to wyłącze to po problemie ale ja nie chcę wyłączać internetu bo chcę z niego korzystać,chcę by po obejrzeniu filmu na youtube pobierał mi z pakietu danych a nie pieniądze z konta

Data connection to dane pakietowe - rozwiń górny pasek i włącz “Dane komórkowe” (strzałki -w górę i dół).

Napisz, więcej jaki operator i aktualizacja androida. Jeśli, włączysz data connection to korzystasz z Internetu “po operatorze”, więc problem moim zdaniem leży w pakiecie. Spróbuj go zdezaktywować i aktywować jeszcze raz. To tak wygląda jakby Twój pakiet był nieaktywny.

Nie raz nie dwa słyszałem, że oglądając filmy z yt umieszczone na facebooku to bywał problem. Wtedy op twierdził, że to videostreaming a tego w pakiecie netowym nie ma i kiszka.

Spotkałem się z podobnym problemem parę lat temu, jeszcze z Nokią X3 na Symbianie S40. Filmy ciągnęło po punkcie dostępowym video, po kilka zł/min. Wtedy wystarczyło ten punkt dostępowy usunąć i zużycie danych już było naliczane z pakietu.