Za szybka(popsuta) myszka - wywołuje bug na wielu stronach

Mysz jest zepsuta, gdy kliknę to klika podwójnie (w momencie zwalniania przycisku) czego efektem jest podwójne wywołanie okienka na stronie. Gdzie przy normalnym ponownym kliknięciu okienko często powinno znikać(kliknięcie na pole poza okienkiem). Jak mała odległość między “kliknięciami” musi być żeby zaszedł taki efekt?

Na stronie banku jak i stronach Google jak i innych. Jakby nie da się obronić przed takim turbo-kliknięciem, “wszystkie” strony są podatne.

Nie chodzi mi oczywiście o mysz, tylko o samo to, że strony tak reagują w konfrontacji z zepsutą myszką. Strony działają nie tak jak powinny(przynajmniej interface stron). Czy nie powinny być odporne na takie akcje?

A po co ktoś miałby bawić się w kodzie z powodu uszkodzonej myszy? Mysz jest do wymiany lub naprawy - można wymienić sam przycisk jeśli masz drugą taką.

Nie lubię takiego ignoranckiego podejścia.
Sprawa jest po prostu ciekawa. Np. jaki jest mechanizm tego buga, czy wynika on z konkretnych rozwiązań na stronie czy z mechanizmów samego JavaScript’u?
Bo przed zwykłym podwójnym kliknięciem są te strony “zabezpieczone”.
I z czym jest problem, ze zbyt wolno wyświetlającym się okienkiem czy może zbyt wolno zmieniającym stan przycisku skryptem?

Specjalnie wszedłem do banku pko i do milenium - i nic nie wyskakiwało z dwukliku. Na googlach też mogłem klikać dwuklikiem w linki - nic nie wyskakiwało.
Mam sprawną mysz.
Sprawa klikania może mieć w 70% przyczynę uszkodzenia sprzętowego. Jednak 30%, to przy aktywnym procesie wirusa - czasami strony wykrywają nieautoryzowany ruch z Twojego komputera - więc mogą być z tym problemy. To sprawdzisz uruchamiając roguekiller. Przy wirusie śledzącym klikanie - fakt - strony mogą być zabezpieczone.
Sprawdzaj wszystko, czyli wyczyść mysz, czy klikając ruszaj kabelkiem.
Co pokaże roguekiller - to druga sprawa.

Obsługa interakcji myszki jest po stronie przeglądarki. Dlaczego ktoś miałby ograniczać częstotliwość klikania w link? Jak ktoś chce kliknąć 10 razy w ciągu sekundy, to powinien mieć taką możliwość. Jeśli mysz przy pojedynczym kliknięciu generuje więcej niż jeden klik, to mysz jest uszkodzona i tyle.

" Dlaczego ktoś miałby ograniczać częstotliwość klikania w link?"
To nie dotyczy linków tylko otwierania elementów typu modal window(?), po prostu div który się wyświetla nad warstwami strony.

Ale zrozumcie, że strony są zrobione tak, że jak się kliknie przycisk, to on się dezaktywuje, żeby użytkownik otrzymał zawsze jeden egzemplarz okienka.
Tutaj jest sytuacja, gdzie skrypt strony nie zdąży(?) zablokować przycisku/pokryć całą stronę polem “odkliknięcia” do zamykania okienka. I efektem są dwa okna z formularzem “Przelew do odbiorcy”. To się nie powinno stać. Skrypt jest za wolny/źle napisany. Cokolwiek takiego.
Wiadomo, jakbym odpalił devTools to bym mógł i lepsze cuda wywołać, ale tutaj posługiwałem się po prostu myszą.

To co odpowiadacie, to jest tak, jakby Apple powiedziało że “źle trzymacie iPhone’a i dlatego wam nie działa”.
Po prostu przy projektowaniu/tworzeniu strony nie przewidziano superszybkich kliknięć, liczyli/założyli że między kliknięciami będzie wystarczający odstęp czasu, że skrypt się “nie rozwali”. A tutaj się rozwala. Na ich stronie. W nie celowy sposób. Wcale nie musiałem się wysilić żeby taki dziki efekt powstał.

Być może wina stoi po stronie przeglądarki/ek lub systemu, że źle obsługuje takie szybkie kliknięcia. Też możliwe.