Zaawansowane przekierowywanie połączeń

Poszukuję aplikacji, która ogarnie mi przekierowywanie połączeń przychodzących na wyższym poziomie, niż systemowe ustawienia. O co konkretnie mi chodzi? Chcę przekierować połączenia z danego konkretnego numeru na inny podany przeze mnie numer. Przykładowo: połączenia z numeru XXX-XXX-XXX chciałbym z automatu przekierować na YYY-YYY-YYY, a jak dzwoni ZZZ-ZZZ-ZZZ, to niech go od razu przerzuca na QQQ-QQQ-QQQ itp. itd. Czy istnieje na Androida soft, który mi ogarnie taki system? Tylko nie pytajcie do czego mi to potrzebne :wink:

Nie interesuje nas to czy potrzebujesz to zrobić, aby nie mylić imion dziewcząt przy dobieraniu telefonu czy tylko do wygody w pracy :wink:
Z tego co zauważyłem to opcje przekierowania na pewno dużo się różnią w zależności od telefonu/wersji androida. Jeśli uda się coś podobnego znaleźć to samemu mi się to przyda :grinning:

Ja zdążyłem zauważyć, że pod hasłem “call forwarding” chyba większość aplikacji (w każdym razie wszystkie, które jak dotąd testowałem) tylko dubluje systemowe ustawienia, które (przynajmniej na moim Xiaomi) są cokolwiek ubogie. Dlatego pytam tutaj i jeszcze na kilku innych forach :wink:

No to już się dowiedziałem na innym forum, że czegoś takiego zrobić się po prostu nie da. Temat do zamknięcia.