Zabawa w zdjęcia

Podpatrzyłem pewną “zabawę” na innych forach, p.t “znajdź dla mnie zdjęcie”. Chodzi o to, że pierwsza osoba podaje czego zdjęcie chciałaby tu zobaczyć, zadaniem osoby, która odpowiada jest spełnienie “życzenia” i napisanie własnej propozycji:

przykład:

osoba A pisze: “Chcę zdjęcie krokodyla”

osoba B zamieszcza zdjęcie krokodyla i pisze: “Chcę zdjęcie różowego słonia w niebieskich spodniach”

osoba C spełnia prośbę osoby B itd.

  1. Zabrania się zamieszczania zdjęć oraz próśb o rzeczy prywatne, nie przeznaczone do publikacji, których znalezienie jest równoznaczne ze znajomością danej osoby, miejsca. (np. chce zdjęcie bloku na ulicy Grabowej 10 z roku 1964r. - 1. zdjęcie tego bolku z tego właśnie roku może nie istnieć, 2. blok w tym roku mógł w ogóle nie istnieć). Zdjęcia w prośbach nie powinno zbyt precyzyjnie określać charakteru zdjęcia.

Dozwolone jest - chce zdjęcie krateru takiego i takiego

Niedozwolone jest - chce zdjęcie krateru takiego i takiego z odległości takiej i takiej z satelity takiego i takiego.

  1. Jeżeli nikt nie znajdzie danego zdjęcia w ciągu 24h pierwszy dowolny użytkownik może poprosić o swoje bez podawania zdjęcia z prośby w poprzednim poście. Powinien również udowaodnić że takowe zdjęcie naprawde istnieje zamieszczając je na forum.

  2. Nie można zamieszczać dwa razy tego samego zdjęcia ani dwa razy tej samej prośby.

  3. Nie wolno zamieszczać zdjęć niezgodnych z regulaminem forum.

  4. Nie wolno odpowiadać na własne posty.

  5. Zamieszczać tylko zdjęcia i prośby (ewentualnie w obrębie tego postu krótki komentarz).

Zaczynam od czegoś prostego: poprosze zdjęcie szeroko usmiechniętego Leppera

Było :frowning: ale wyleciało by nie przestrzegano kolejności :frowning: ten kto wie czy też nie poleci :frowning:

żeby nie ot :

lepper.jpg

ja proszę o jakąś panoramę Gliwic :stuck_out_tongue:

Masz :stuck_out_tongue: lepper_krawat_usmiech_60.jpg

A ja chcę… tańczącą mandarynę

Bez-nazwy-3.jpg

poprosze o zdjęcie kościła NSPJ w Turku :slight_smile:

kosciol.jpg

Okaże się - zależy od jego przebiegu :stuck_out_tongue:

w takim razie ustalmy pewne zasady które bede dopisywał do pierwszego posta aby wszystko przebiegało sprawnie.

I tu bym napisał pierwszą zasade zamieszczania zdjęć i próśb:

  1. Zabrania się zamieszczania zdjęć oraz próśb o rzeczy prywatne, nie przeznaczone do publikacji, których znalezienie jest równoznaczne ze znajomością danej osoby, miejsca. (np. chce zdjęcie bloku na ulicy Grabowej 10 z roku 1964r. - 1. zdjęcie tego bolku z tego właśnie roku może nie istnieć, 2. blok w tym roku mógł w ogóle nie istnieć). Zdjęcia w prośbach nie powinno zbyt precyzyjnie określać charakteru zdjęcia.

Dozwolone jest - chce zdjęcie krateru takiego i takiego

Niedozwolone jest - chce zdjęcie krateru takiego i takiego z odległości takiej i takiej z satelity takiego i takiego.

  1. Jeżeli nikt nie znajdzie danego zdjęcia w ciągu 24h dowolny użytkownik może poprosić o swoje bez podawania zdjęcia z prośby w poprzednim poście.

  2. Nie można zamieszczać dwa razy tego samego zdjęcia ani dwa razy tej samej prośby.

  3. Nie wolno zamieszczać zdjęć niezgodnych z regulaminem forum.

  4. Nie wolno odpowiadać na własne posty.

  5. Zamieszczać tylko zdjęcia i prośby (ewentualnie w obrębie tego postu krótki komentarz).

eśli uznacie to za OT’a to wykasujcie posta…

Myślę, że ten, kto zadał zagadkę powinien po tych 24 h pokazać na forum, że takowa istnieje :slight_smile:

Też tak myśle dodam to do punktów.