Zabawa wygladem XP

Witam,

chciałbym się pobawiĆ swoim windowsem XP lecz będe potrzebował pomocy specjalistów ;x

czy znajde efekty typu :

czy takie bajery idą tylko na linuxie?

jak zrobic aby winamp był wysuwany z np. prawego boku tak jak pasek w w.wista… jak najade na niego to sie wysuwa jak najade gdzei indziej to sie chowa… :slight_smile: da rade tak zrobic i aby był on automatycznie tak przy włanczaniu PC’ta?

http://www.wincustomize.com/zoom.aspx?s … 3&libid=31

Chciałbym mieĆ cos podobnego… tj mniej tych zeczy ale na tej zasadzie

czy ktos mogłby mi dac link do pobrania takiego bajera? gdyz nawet nie wiem jaka to nazwa

jak napisalem w złym dziale to przepraszam

Przykro mi, takie rzeczy tylko w linuxsie. Pojawiło się trochę zabawek które niby udają kostkę z CF albo jakieś efekty, niestety… może za parę lat :slight_smile: Linków nie podam bo to żenada nie warta zaśmiecania systemu.

taka kostke mam nazywa sie ona YODM 3D

no to trudno ze idą tylko na linuxa.

a co z sprawą winampa oraz tego thames (?)

Dokładnie taką samą? Ze wszystkimi efektami? …nie ma takiej opcji :wink: A co do screena - to mi wygląda na thema z Astona. Albo jakąś inspirację tego shella.

no pewnie ze nie taka sama : 4 sciany i duuuuuuzo gorsze wydanie niz linuxowe lecz na jednym sobie ogladam … ( dajmy na to bajki :smiley: ) a na innym czytam i spełnia moje wymaganie :smiley:

jeżeli chodzi o kostkę to CubeDesktop

nie no nie chodzilo mi o kostke a bardziej o tą porade z winampem oraz tym theme gdyz to nie jest “astona”