Zabespieczenie strony www

Zabespieczyłem w pewnym stopniu moja stronę http://www.akwarystyka.bee.pl/ , blokada prawego przycisku muszy, kopiuj i zanzacanie tekstu IE, czy można zabspieczyć tą strnę przed pleceniem Zapisz jako ?? I moje pytanie koljne, czemu w podstronie o mnie nie ładuje mi sie połowa zdjęć skorko gdy miałęm stronę na dysku było wszystko ok a gdy przekopiowałem na stronę nie działaja mi fotki co ja źle robię ??

sprawdz poprawność nazw plików sprawdz czy wzuciłeś wszystkie fotki na serwer … wielkość liter etc …

sorka że dodam swoje dwa grosze odnośnie strony ale …

jest beznadziejna pod względem merytorycznym :?

widać że jesteś początkującym akwarystą …

sorka że to mówie ale to moje zdanie jako osoby która “bawi” sie tym od 10 lat i mam już jakieś pojęcie na ten temat :wink:

strona niejest w ogóle pomocna początkującemu akwaryście a temu co już troche wie jest nieprzydatna

p.s. usuń blokade prawego przycisku bo jest to denerwujace :stuck_out_tongue:

Tak, usuń blokadę prawego przycisku, bo to i tak daremne. Raz, że w Firefoxie jest opcja pozwalająca zablokować blokowanie przycisku myszy. Dwa, do większości poleceń zablokowanego menu kontekstowego i tak można się dostać z poziomu menu przeglądarki (źródło strony itp.) Wniosek: tobie taka blokada za wiele nie daje, a odwiedzającym może przeszkadzać.

Niestety nie można.


Jednak znalazłem coś, zobacz, ale jak już adpawl powiedział, kto chce zobaczyć kod strony i tak to zobaczy.

Dodam od siebie, że raczej nikt nie będzie tego kopiował. Dużo mówi się o plagitorach itp. ale nikt nie będzie tego kopiował do pożądanych stron umieszczonych wysoko w google. Jeżeli już się tak stanie, to łatwo to znaleść. :wink:

I tu się mylisz akwarystyka interesuje się od 2 lat i pisałem to co jest najważniuejsze a nie mało znaczace szczegóły