Zabezpieczanie plików doc i zip hasłem

Cześć !!

Czy ktoś wie jak zabezpieczyć pliki doc i zip hasłem w ten sposób żeby po przeniesieniu na inny komputer pytały o hasło.

Dzięki za pomoc !!

Zapisując pilk doc w wordzie wybierasz zapisz jako i w tym oknie narzędzia i opcje zabezpieczeń możesz tam podać hasło potrzebne do otwarcia tego pliku. Przy próbie otwarcia tak zapisanego pliku zostaniesz poproszony o podanie hasła. Odnośnie zipa nie wiem bo z niego nie korzystam :wink: :wink: :wink:

W WinRAR:

Prawoklik na folder lub plik przeznaczony do skompresowania z hasłem > Dodaj do archiwum… > w zakładce Ogólne wybierasz format zip > następnie zakładka Zaawansowane > przycisk Wprowadź hasło > (podaj i potwierdź hasło) Ok > i jeszcze raz Ok.

DZIĘKI !!

Czy ktoś wie jak zabezpieczyć foldery hasłem w ten sposób żeby po przeniesieniu na inny komputer pytały o hasło? Bardzo pilne

A np. spakowanie ich i nadanie tak spakowanemu folderowi hasła wchodzi w grę?

Pewnie nie…

Szaman chyba sporo się namęczył, żeby odkopać ten temat.

Więc raczej przeczytał go już sobie

I wie o zabezpieczaniu zipów hasłem :roll:

Całe archiwum przeleciałem aby znależć odpowiednik ale nie ma nic ciekawego więc się pytam wprost. Spakowany to raczej nie. A jakbym nie wiedział to pisze w poście Ramzes.

Możę być nawet płatny albo demko.

Zobacz tutaj:

:arrow: http://www.baxbex.com/foldershield.html

prgram Folder Shield to jest coś ala sekretnik. Jak wezme go na hasełko to jak go nagram? w tym jest kłopocik. A nie ma pliku że np. jak będe chciał wbić w folder to pytanie o hasło?