Zabezpieczenia systemu windows


#1

Witam. Próbuję zmienić uprawnienia w systemie, ponieważ koniecznie muszę pliki podmienić (kilka plików), ale na to nie pozwala mi system> Patrz screen;

54563594902565513997.jpg


(Bogdan_G) #2

Akurat explorer musi działać i dopóki jest ten proces, dopóty przeglądasz to otwarte okno, i nic mu nie zmienisz. Możesz skorzystać z programu, który zastąpi explorera, wtedy można wyłączyć proces. Jest takie malutkie coś, ale ma opcje operacji na plikach i można pobrać do tego spolszczenie. Utwórz katalog i pobierz do tego katalogu na dysku http://www.dobreprogramy.pl/Explorer,Pr ... 31647.html i to: http://www.dobreprogramy.pl/Explorer,Pr ... 31649.html Jest tam opcja - zastąp systemowy. Gdy w procesach będzie zamknięty explorer, wtedy będzie można podmieniać pliki. Ja bym tak zrobił.


#3

Dzięki za polecenie programu, jak i dzięki za rade. Dziś już raczej nic nie zrobię. Jutro będę bawić się, więc będę pisać co jak.


(Atis) #4

Se7en File Replacer:

http://traxter-online.net/se7en-file-re ... windows-7/


#5

Postanowiłem iść za głosem forumowicza Atis :slight_smile: programik świetny. Potrzebny mi był do zmiany wyglądu Windowsa. Program się przydał i zostawię dla siebie na przyszłość.