Zabezpieczenia!

Witam:)

Mam problem z systemem Vista. Kupilem komputer (nowy) i chcialbym zainstalowac system XP.xD

Gdy wkladam plyte z XP wysyakuje okienko 2b2f8d4a842a0f2f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b2 … a0f2f.html

Prosze o pomoc

:smiley:

włożyć płyte do napędu następnie zrestartować kompa , przedtem upewnić się czy w biosie załączone jest botowanie z cd/dvd , a jeszcze wcześniej sprawdzić dysk sata czy ata jak nowy komp to pewnie dysk hdd sata więc system bios może ale nie musi upomnieć się o sterowniki do kontrlera sata, należy te stery mieć zintegrowane z systemem xp lub przygotowane na dyskietce fdd. Twój “fotosik” przedstawia “instalacje” systemu z systemu nie jest to dobry pomysł gdyż w przypadku istnienia na kompie nowszego systemu(vista) starszy (xp) nie zostanie zainstalowany lub zaproponuje wybór innej partycji co w przypadku kontynuacjii instalki na kompie powstaną 2 systemy vista i xp

lol… ale sie uśmiałem… :wink:

Zawsze tak jest że jak instalujesz system starszy na nowy to niebedzie chciało sie zainstalowac… :wink: Więc zrób jak kolega powiedział… jesli to toshiba to F12 przy starcie komputera jesli HP to chyba F11 jeśli mnie pamieć niemyli w innych kompach trzeba czytac to co na ekranie bo niewiem jaki klawisz…

PatrykLewyq

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.