Zabezpieczenie przed nagrywaniem/pobieraniem?

Witam!

Mam taki problem otóż mam bardzo duży kłopot z młodszym bratem nie będę owijał w bawełnę porpostu denerwuje mnie już jego Ciągłe pobieranie gier , nagrywanie ,usuwanie nagrywanie z CD pobieranie takich dodatków do nich itp…

Tak co 2-3 dni i ja już nie nadążam z oczyszczaniem “pozostałości” po tych jego wybrykach po prostu mam w swoim komputerze bałagan i roboty mam Co nie miara wyjmowałem dysk ale znudziło mi się Ciagle rozbieranie obudowy i przykrecanie… mógłbym założyc haslo na użytkownika ale wole szybsze i lepsze sposoby…

Moje pytania są takie

1.Mam przeglądarke Mozille i chciałbym się dowiedziec czy sa do tego jakies wtyczki “anty” że po właczeniu tej przeglądarki trzeba wpisac haslo albo przed pobieraniem haselko i dopiero mozna dzialac w IE to tylko wystarczy odznaczyc pobieranie wiec z tym problemu niema głownie chodzi mi o wtyczkę…

2.Czy tak samo moge zablokowac dysk twardy zeby wkoncu nic nie można było nagrywac z CD i ogólnie dopiero po wpisaniu hasla lub w jakis sposób to zablokowac?

Proszę kogoś b.doswiadczonego o pomoc w tym ponieważ chcę szybko ten problem rozwikłac

Pozdrawiam!

zablokuj system na hasło bądz na partycję

1.odepnij internet albo poszukaj programu do kontroli rodzicielskiej zablokujesz strony z których ściąga np.rapidshare,chomikuj,hotfile,itd.

2 odinstaluj program do nagrywania a w systemie wyłącz zapisywanie na cd

do zamkniecia…