Zabezpieczenie się przed wysoko płatnymi sms-ami premium

Witam bardzo serdecznie. Zastanawia mnie taka rzecz. Przypuśćmy sobie, że wysłałem jakiś SMS Premium, który zeżarł mi dużo kasy z konta i przy okazji aktywował jakąś usługę, która pobiera mi kasę co ileś tam dni, a ja o tym nie wiem, lub dowiedziałem się, ale nie mam bladego pojęcia jak wyłączyć tą usługę.

Zatem dwa pytanka:

  1. Czy jest jakikolwiek sposób (ale bez dzwonienia do serwisu), aby dowiedzieć się czy mam jakieś usługi/SMS-y premium aktywne?

  2. Czy jest jakikolwiek sposób (bez dzwonienia do serwisu), aby wykasować wszystkie usługi/sms-y premium, żeby nie były już aktywne?

Jakby co, to prosiłbym o sposoby na sieć T-Mobile, dziękuję.

Jeśli się na to już natknąłeś to poszukaj w sieci, ja miałem podobnie i w necie znalazłem rozwiązanie i dezaktywowałem usługę (Music & Fun) i mam spokój :slight_smile:

Jest niezawodny sposób-własny rozum i dokładne czytanie Regulaminu…przeważnie za pomocą lupy.Nie dajcie się nabrać.T-Mobile nie musi mieć z tym nic wspólnego,może udostępniać tylko numer SMS-owy. Sprawdż,czy Twoja usługa jest aktywna tu http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/strona-glowna