Zabezpieczenie telefonu z Androidem dla dziecka

Witam.
Poszukuję pomysłu na ograniczenie możliwości korzystania z telefonu z systemem Android.
Chciałbym aby dziecko mogło rozmawiać odbierać i wysyłać sms`y niech działa lokalizacja i tyle.
Blokada zainstalowanych gier, Youtube i Internetu - ale to ostanie to może nie koniecznie.

Na komputery są różne kontrole rodzicielskie ale na telefon ciągle poszukuję.
Znacie jakieś rozwiązanie?
Z góry dziękuję za pomoc.

Jaki fon? Funkcję pokroju Cyfrowy Dobrostan lub Cyfrowa Równowaga? Na pewno są aplikacje tego typu do kontroli rodzicielskich. Google Family Link na przykład. Ponoć bardzo dobra usługa.

Ja polecam darmowy Google Family Link. Ogarniam tym dwójkę dzieci. Mają blokowane telefony całkowicie w wybranych godzinach wieczorowo nocnych oraz dostęp do aplikacji jest sterowany przez rodzica który każdą aplikację może blokować lub zezwalać na działanie przez określony czas.

No da takie blokady i kontrple’ ale każdą wg mnie można złamać.

Reset telefonu przez Recovey? ADB? hehe.

Google Family Link spełni te funkcje. ale stwarza mnóstwo problemów. potem nie da się usunąć tego G.
mój syn ma już 15 lat i chciałbym by nie musiał mieć mojej zgody na instalowanie każdej apki czy coś .
ciężko
ale ogólnie spełnił swoje zadanie. ograniczenie czasu używania neta, instalacji apek, kontrola nad tym co ogląda itd

Nie da się tego wywalić z telefonu, czy co? Na pewno się da wywalić… Może chodzi Tobie o sparowane konta Google… Nie sądzę, że nie ma takiej możliwości. No najwyżej se nowe Konto Google syn założy z Gmail’em lub innym adresem E-Mail i tyle… No co zrobisz…

Da się w opcjach ustawić, że tylko dostajesz powiadomienie o tym co dziecko zainstalowało. Młodsze dziecko u mnie tak ustawione, że muszę to zatwierdzić a starsze tylko właśnie powiadomienie bez mojej ingerencji.

No ale całkiem tej integracji nie wywalisz?